Małgorzata Rozenek dumna z Henia. Tak malec radzi sobie w przedszkolu » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Małgorzata Rozenek dumna z Henia. Tak malec radzi sobie w przedszkolu

Małgorzata Rozenek dumna z Henia. Tak malec radzi sobie w przedszkolu

Małgorzata Rozenek relacjonuje poczynania Henia w przedszkolu. Pokazuje niemal każdy jego krok. Zasypuje media społecznościowe nagraniami z synkiem. Doskonale widać, że wręcz pęka z dumy.

Małgorzata Rozenek i Radowław Majdan doczekali się dziecka w 2020 roku. Wtedy urodził się ich synek – Henio. Chłopiec rośnie jak na drożdżach. Teraz ma trzy latka i rodzice postanowili wysłać go do przedszkola. “Perfekcyjna pani domu” pokazuje w mediach społecznościowych, jak przedszkolak radzi sobie w nowym miejscu. Najpierw były kryzysy, ale teraz wszystko wydaje się być w porządku.

Zobacz także: Piotr Adamczyk wrócił do Polski. Żona zrobiła mu niespodziankę

Henio poszedł do przedszkola

Mimo zaledwie trzech lat, Henio rozpoczął nowy etap swojego życia. Małgorzata Rozenek z dumą pokazuje, jak radzi sobie w nowym miejscu jej pociecha. Zaprezentowała fanom przygotowania i odprowadzenie syna do placówki. Niestety, później wystąpił pierwszy poważniejszy kryzys. Okazało się, że chłopiec nie chce przekroczyć progu przedszkola.

Małgorzata Rozenek podzieliła się wtedy swoimi przemyśleniami. Uważała, że mały Henio potrzebuje czasu, by zaadaptować się i przyzwyczaić do przedszkola. Przypuszczała wtedy, że zajmie to dwa czy trzy tygodnie. Okazało się, że miała rację. Teraz synek chętnie rusza przed siebie, by zwojować pierwszy etap edukacji. Mama jest z niego bardzo dumna.

Zobacz także: 10 lat po „Kuchennych Rewolucjach”. Łódzką restaurację wciąż odwiedzają tłumy

Małgorzata Rozenek relacjonuje poczynania Henia

Treści w mediach społecznościowych prezenterki kręcą się w ostatnim czasie wokół Henia. Nic dziwnego, Małgorzata Rozenek na pewno bardzo przeżywa pierwsze poczynania synka w przedszkolu. Ostatnio pokazała, jak chłopiec z plecakiem na plecach przechadza się przedszkolnym korytarzem.

Małgorzata Rozenek dołączyła do nagrania piosenkę Tymka o wymownym tytule “Oczko w głowie”. Widać wyraźnie, że Henio jest dla niej całym światem. Nie każdemu jednak podoba się to, co publikuje prezenterka. Pojawiło się sporo krytycznych komentarzy. Piszące je osoby uważają, że gwiazda telewizji odziera chłopca z prywatności. Nie podoba im się też to, że na nagraniu widać twarze innych dzieci.

Przeciwwagę stanowią pozytywne komentarze. W nich fani zachwycają się dzielnym przedszkolakiem. Życzą zarówno jemu, jak i jego mamie wszystkiego najlepszego. Przez myśl im nie przeszło, by jakkolwiek negatywnie wyrazić się o ostatnich relacjach, które udostępnia Małgorzata Rozenek. Która grupa komentujących ma rację w tym temacie?

Zobacz także: Jan Wieczorkowski ostrzega fanów. „Nie dajcie się nabrać”