Marzena Kipiel-Sztuka jasno o swoim stanie zdrowia. "Ktoś to przekręcił"! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Marzena Kipiel-Sztuka jasno o swoim stanie zdrowia. „Ktoś to przekręcił”!

Marzena Kipiel-Sztuka jasno o swoim stanie zdrowia. „Ktoś to przekręcił”!

Marzena Kipiel-Sztuka sprostowała informacje na temat swojego stanu zdrowia. W rozmowie z serwisem Plejada.pl wyjaśniła, że ostatnie medialne doniesienia nie są prawdą.

W ostatnich dniach głośno było o problemach zdrowotnych znanej polskiej aktorki Marzeny Kipiel-Sztuki. Mówiło się nawet, że gwiazda może wylądować na wózku inwalidzkim. Kipiel-Sztuka skomentowała te doniesienia.

Co jakiś czas w kolorowej prasie i internecie pojawiają się jakieś rewelacje na mój temat. Parę razy mnie uśmiercano, wsadzano mi też do łóżka kochanków. W pandemii dowiedziałam się z mediów, że brakuje mi pieniędzy i organizuję zbiórkę, żeby mieć za co żyć. Potem kilka razy musiałam to dementować – powiedziała Kipiel-Sztuka portalowi Plejada.pl.

Jak wyjaśniła aktorka, być może kiedyś podzieliła się z kimś informacją, że boli ją noga – ale nie informowała nikogo o żadnych poważniejszych problemach. – Ktoś to przekręcił, udramatyzował i puścił w eter – mówi artystka Plejadzie.

Aktorka zaznacza, że nie omijają jej problemy zdrowotne, ale z pewnością nie jest z nią tak źle, jak wynikałoby z doniesień.

Może Cię zainteresować:

Maryla Rodowicz pochwaliła się zdjęciem sprzed ponad 50 lat. Robi furorę! „Buty plastikowe z komisu”

Shakira nagrała piosenkę z synami. Wyciskacz łez!

„Przestańcie”! Taylor Swift ruszyła na ratunek fance podczas koncertu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *