Michael Bublé opowiedział o chorobie nowotworowej swojego synka: Najtrudniejszy okres w naszym życiu » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Michael Bublé opowiedział o chorobie nowotworowej swojego synka: Najtrudniejszy okres w naszym życiu

Michael Bublé opowiedział o chorobie nowotworowej swojego synka: Najtrudniejszy okres w naszym życiu

Michael Bublé w jednym z ostatnich wywiadów opowiedział o tym, jak „najgorsza diagnoza” jego najstarszego syna zmieniła go i jego rodzinę. „Straciłem swoje alter ego”.

W 2016 roku Michael Bublé w poruszającym oświadczeniu zdradził, że u jego trzyletniego syna Noaha zdiagnozowano raka wątroby. Artysta zrobił wszystko, aby walczyć o jego życie.

Jesteśmy zdewastowani ostatnią diagnozą naszego starszego syna, Noah, który obecnie jest na kuracji w Stanach Zjednoczonych. Zawsze dużo mówiliśmy o tym, jak ważna jest dla nas rodzina i nasza miłość do dzieci. Luisana i ja zawiesiliśmy nasze działania zawodowe, by poświęcić jak najwięcej naszego czasu i uwagi temu, by pomóc Noah wydobrzeć. W tym trudnym czasie prosimy tylko o wasze modlitwy i poszanowanie naszej prywatności. Przed nami długa i trudna droga, ale liczymy, że z pomocą rodziny, przyjaciół i fanów na całym świecie, wygramy tę bitwę, jeśli Bóg nam pomoże

Leczenie przebiegło pomyślnie. Teraz Noah ma 9 lat i jest zdrowym chłopcem. Jak to doświadczenie zmieniło Michaela Bublé i jego rodzinę?

To mnie zmieniło — zmieniło to, co miało znaczenie i jak widziałem życie. Do tamtej pory byłem artystą rozrywkowym. Dla syna stałem się swoim własnym alter ego. Byłem superbohaterem. Gdy moja żona i ja przetrwaliśmy ten niewyobrażalny czas, straciłem to alter ego.

Michael Bublé zagra koncert w Krakowie w Tauron Arenie

Mający na swoim koncie liczne nagrody Grammy i Juno, Michael Bublé zawsze miał jasno określone cele. Było tak, gdy podpisywał kontrakt z Reprise Records blisko dwie dekady temu i jest tak teraz – kilka miesięcy po premierze jego jedenastej płyty studyjnej.

Po pierwsze, obiecał sobie, że nie tylko będzie podtrzymywał płomień wielkich klasyków American Songbook, ale wniesie do tych ponadczasowych melodii także swój osobliwy styl, silny wokal i miłość do tych ponadczasowych melodii.

Po drugie, zamierzał napisać hity godne szczytów list przebojów, które staną się klasykami.

Trzecim i najważniejszym dla niego zadaniem było zaprezentowanie całej tej pięknej muzyki podczas jednego koncertu i zabranie słuchaczy w wyjątkową podróż podczas wieczoru, którego nigdy nie zapomną.

Podczas każdego koncertu zawsze śpiewał prosto z serca piękne pieśni miłosne, rozśmieszał, płakał, tańczył i zachwycał tłumy z całego świata na wyprzedanych arenach i stadionach. Chciał, aby jego występy były legendarne. Udało mu się to osiągnąć bez problemu, co wykraczało poza jego najśmielsze marzenia. Wieloplatynowy wokalista/autor tekstów/producent/humanista nie zwalnia tempa, a fani będą się mogli się o tym przekonać dzięki jego nowemu albumowi i trasie koncertowej.

Michael Bublé wystąpi 10 lutego 2023 roku w Tauron Arenie w Krakowie.

Polecamy również: