„The Voice of Poland”: Mateusz Ziółko ponownie zachwycił przebojem „When a Man Loves a Woman” [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „The Voice of Poland”: Mateusz Ziółko ponownie zachwycił przebojem „When a Man Loves a Woman” [WIDEO]

„The Voice of Poland”: Mateusz Ziółko ponownie zachwycił przebojem „When a Man Loves a Woman” [WIDEO]

Znany z telewizji piosenkarz zachwycił widzów, pojawiając się w 13. edycji programu rozrywkowego. Zobaczcie, jak brzmi po latach jego wykonanie słynnej piosenki Percy’ego Sledge’a.

Mateusz Ziółko to trzydziestosześcioletni artysta, któremu nie są obce programy talent show. Jego pierwszy telewizyjny występ miał miejsce już 2008 roku, kiedy to wziął udział w przesłuchaniach do pierwszej edycji „Mam talent”. Następne w kolejce było „Must be the music”, a w końcu, po wydaniu solowej płyty, emitowana na antenie TVP2 trzecia edycja „The Voice of Poland”, w której finale zwyciężył. Tym samym otworzył sobie drogę do kariery, podpisując kontrakt z wytwórnią muzyczną.

Parę dni temu artysta miał szansę cofnąć się w czasie, wykonując na scenie „The Voice of Poland” piosenkę, która dziewięć lat temu zagwarantowała mu udział w programie. Sprawdźcie, jak brzmi utwór „When a Man Loves a Woman” w jego wykonaniu.

„When a Man Loves a Woman” to numer z 1966 roku, który w oryginale wykonuje amerykańska gwiazda R&B – Percy Sledge. Utwór okazał się hitem, zajmując pierwsze miejsce w rankingu Billboard Hot 100. Nie był to jednak jednorazowy sukces, ponieważ piosenka trafiła na szczyt zestawienia po raz drugi, tym razem w roku 1991 za sprawą Michaela Boltona.

Polecamy również: