Miley Cyrus i Dolly Parton w poruszającym duecie! Zaśpiewały przebój "I Will Always Love You” [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Miley Cyrus i Dolly Parton w poruszającym duecie! Zaśpiewały przebój „I Will Always Love You” [WIDEO]

Miley Cyrus i Dolly Parton w poruszającym duecie! Zaśpiewały przebój „I Will Always Love You” [WIDEO]

Ikona muzyki country i jej chrześnica Miley Cyrus wystąpiły razem podczas drugiej dorocznej imprezy sylwestrowej „Miley w Miami”. Jednym z utworów, które wykonały był hit „I Will Always Love You”!

31 grudnia 2022 roku Miley Cyrus zorganizowała coroczną imprezę sylwestrową „Miley w Miami”. Artystka tego wieczoru przygotowała dla widzów wiele niespodzianek. Ogłosiła swój powrót nadchodzącym singlem „Flowers”. Na scenie tego wieczoru pojawiło się wiele gwiazd w tym Sia czy Paris Hilton! Największą gratką dla fanów artystki był niewątpliwie występ z jej matką chrzestną Dolly Parton.

Tuż przed północą wykonały wspólnie dwa wielkie przeboje „Wrecking Ball” z repertuaru Miley oraz „I Will Always Love You”. Zobaczcie!

Raczej nie ma na świecie osoby, która nie kojarzyłaby filmu „Bodyguard”. Trudne, miłosne relacje gwiazdy muzyki, Rachel Marron (granej przez Whitney) i jej ochroniarza, Franka Farmera (w tej roli Kevin Costner), wzruszały widzów w chwili premiery w 1992 roku. Towarzysząca filmowi piosenka z repertuaru Dolly Parton „I Will Always Love You”, praktycznie z miejsca stała się hitem.

Od tamtego momentu utwór, kojarzony jest przede wszystkim z Whitney Houston. Jednak mało kto wie, że nie jest to jej kawałek! Jego pierwotną wersję, wydała w 1974 roku piosenkarka country, Dolly Parton. Utwór napisała po rozstaniu z Porterem Wagonerem, z którym prowadziła również program w telewizji. Niestety pan Wagoner nie docenił gestu i pozwał Dolly Parton, za złamanie umowy i odejście z programu.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *