"Upadek" i inne seriale kryminalne, od których nie można się oderwać » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Upadek” i inne seriale kryminalne, od których nie można się oderwać

„Upadek” i inne seriale kryminalne, od których nie można się oderwać

„Upadek” to jeden z najpopularniejszych seriali kryminalnych na platformie Netflix. Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji innych produkcji, od których nie można się oderwać. Zaczynamy!

„Upadek”

Aby zrozumieć motywy postępowania seryjnego mordercy, kryjącego się za maską wzorowego męża i ojca, detektyw Stella Gibson musi najpierw zmierzyć się z własnymi demonami. Oglądaj bez ograniczeń. Znana z serialu „Z archiwum X” rewelacyjna Gillian Anderson jako chłodna śledcza próbująca schwytać seryjnego mordercę z Belfastu.

„Broadchurch”

Akcja serialu koncentruje się na małym miasteczku, w którym dochodzi do morderstwa. Ciało chłopca, Danny’ego Latimera, zostaje znalezione na plaży. Każdy mieszkaniec Broadchurch zostaje poddany wnikliwej obserwacji. Sprawą zabójstwa zajmuje się przybysz „z zewnątrz”, ledwo co promowany na wyższe stanowisko detektyw inspektor, Alec Hardy. W sprawę angażuje się także Ellie Miller, miejscowa policjantka, która uważa, że to ona powinna prowadzić śledztwo.

„Mare z Easttown”

W tytułowej roli Mare wielokrotnie nagradzana Kate Winslet jest policjantką z małego miasteczka w Pensylwanii, która prowadzi dochodzenie w sprawie miejscowego morderstwa, mierząc się jednocześnie z rozpadającym się na kawałki jej własnym życiem. Historia zagłębia się w mroczne strony zżytej z sobą społeczności i podejmuje próbę analizy tego, jak rodzinne i dawne tragedie mogą definiować naszą teraźniejszość.

„Mindhunter”

Koniec lat 70. Dwóch agentów FBI zmienia oblicze kryminologii, badając umysły morderców i niebezpiecznie przybliżając się do poznania istoty bezwzględnego zła. Serial składa się z dwóch sezonów. W głównych rolach wystąpili Jonathan Groff, Holt McCallany, Anna Torv i Hannah Gross.

„The Sinner”

W małym miasteczku w stanie Nowy Jork udręczony detektyw poszukuje odpowiedzi na temat zagmatwanych spraw, a jednocześnie zmaga się z własnymi demonami. Oglądaj bez ograniczeń. W tej nominowanej do Złotego Globu antologii Bill Pullman wciela się w detektywa Harry’ego Ambrose’a.

„Paranoid”

Akcja rozgrywa się w małym fikcyjnym miasteczku Marshwell. Detektywi Michael Niles (Neil Stuke), Nina Suresh (Indira Varma), Alec Wayfield (Dino Fetscher) i Bobby Day (Robert Glenister) zaczynają odkrywać, co wydarzyło się tego pamiętnego poranka Doktor Angela Benton zabrała swojego trzyletniego syna Łukasza na plac zabaw. Obserwując, jak Luke bawi się razem z innymi mamami i ich małymi dziećmi, Angela zostaje napadnięta i brutalnie dźgnięta nożem przez mężczyznę, z zakrytą twarzą. Jest to opowieść o Dawidzie i Goliacie, pełna humoru i człowieczeństwa, w której bohaterowie zmierzą się z własnymi demonami, zanim zdążą stoczyć bitwę z prawdziwym wrogiem.

Polecamy również: