Mocne rockowe show w amerykańskim "Mam talent". Ludzie zatykali uszy
Strona Główna > Mocne rockowe show w amerykańskim „Mam talent”. Ludzie zatykali uszy

Mocne rockowe show w amerykańskim „Mam talent”. Ludzie zatykali uszy

Mocne rockowe show na scenie amerykańskiego „Mam talent”. W programie wystąpiła grupa Steel Panther. Ich występ doprowadził publikę do szału. Jedni byli wniebowzięci, a inni zatykali uszy!

Program „America’s Got Talent” emituje stacja NBC. Nagrodą za pierwsze miejsce jest zawrotna suma miliona dolarów! Kto zdobędzie ją tym razem? Tego jeszcze nie wiadomo. Trwają przesłuchania do najnowszej edycji. Jury w składzie Simon Cowell, Heidi Clum, Howie Mandel i Sofia Vergara przysłuchują się poczynaniom uczestników programu.

Zobacz także: Bracia Golec współpracują z raperami. Taka będzie ich nowa płyta!

Nie brakuje też publiczności w studiu, która żywo i na bieżąco reaguje na sceniczne występy. Tym razem wielkie show zrobił zespół grający ciężkie brzmienia. Chodzi o Steel Panther z Los Angeles.

Ludzie zatykali uszy na ich występie

Gdy rockmani weszli na scenę można było usłyszeć piski, krzyki i wielkie brawa! – Owacje na stojąco, a nie zrobiliście jeszcze nic – powiedział producent Simon Cowell. Radość publiczności z pewnością wywołały stroje muzyków, a także to, że są dość znani w muzycznym świecie.

Zobacz także: Johnny Depp w złym stanie. Odwołał koncerty swojej kapeli

Grają bowiem od 2000 roku i wydali sześć albumów studyjnych! Wcześniej występowali pod nazwą Metal Skool. Koncertowali w całej Europie, głównie w Niemczech.

Co grają Steel Panther?

Zespół gra humorystyczne teksty, często parodiuje zespoły z lat 80., a oprócz tego wie, jak rozgrzać publikę. Ich muzyka to mocne, rockowe brzmienia, które jednych wprawiły w zachwyt, a innych przyprawiły o bolące uszy. Na nagraniu zamieszczonym w sieci widać, jak niektórzy na publiczności chronią się przed hałasem instrumentów.

Program jest dla nas świetną okazją do zwrócenia na nas uwagi wielu osób, które wcześniej o nas nie słyszały i nauczenia ich drogi jaką jest heavy metal. (…) Zrobimy show, bo… bo chcemy wygrać – powiedział jeden z artystów.

Zobacz także: Zakpili z wieku Edyty Górniak! Cięty żart na scenie Polsat SuperHit Festiwalu

Uda im się zająć pierwsze miejsce? Oceńcie sami oglądając ich występ w America’s Got Talent. Wideo z występu w show można zobaczyć poniżej. Co sądzicie?