Zakpili z wieku Edyty Górniak! Cięty żart na scenie Polsat SuperHit Festiwalu » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zakpili z wieku Edyty Górniak! Cięty żart na scenie Polsat SuperHit Festiwalu

Zakpili z wieku Edyty Górniak! Cięty żart na scenie Polsat SuperHit Festiwalu

Na sopockiej scenie podczas Polsat SuperHit Festiwalu wystąpili nie tylko muzycy, ale i najpopularniejsze kabarety. Nie zabrakło ciętych żartów! Dostało się Edycie Górniak.

Gospodarzami Sopockiego Hitu Kabaretowego byli Agnieszka Litwin, Ewa Błachnio, Olga Łasak, Marcin Wójcik i Robert Korólczyk. Na scenie nie zabrakło najpopularniejszych polskich formacji i artystów kabaretowych.

Czytaj też: Edyta Górniak straciła wszystko. Gwiazda pożyczała na życie

Na sopockiej scenie zakpili z Edyty Górniak

Kiedy Agnieszka Litwin, Ewa Błachnio i Olga Łasak zabawiały publiczność pomiędzy występami, nawiązały do relacji damsko-męskich. Wymieniały się spostrzeżeniami co do tego, co w związkach jest najważniejsze.

W końcu Ewa Błachnio zapytała współgospodyń: „Tak szczerze, nikt tego nie ogląda, jesteśmy tutaj we trzy. Jakich facetów wolicie, młodszych czy starszych”? Wszystkie prowadzące zgodnie przyznały, że są za starszymi mężczyznami. Wtedy Ewa Błachnio kąśliwie spuentowała: „Wszystkie wolimy starszych, tylko Edyta Górniak woli młodszych”. I dodała: „nie ma wyjścia, ma 4 tysiące lat”!

Czytaj też: Doda i Justyna Steczkowska wspólnie na TikToku. „Na maksa to czuję”!

Żart ten nawiązywał do informacji, jaką Edyta Górniak podzieliła się z fanami jakiś czas temu. Stwierdziła, że „na Ziemi jest od 4 tysięcy lat, mierząc czasem linearnym”. Słowa te wywołały niemałe zaskoczenie wśród internautów, a nawet medialną burzę!

Edyta Górniak nie szczędziła fanom również innych przemyśleń na temat życia na Ziemi. Twierdziła między innymi, że żyją wśród nas bioroboty, hybrydy i reptilianie. Wypowiadała się też na temat poprzednich wcieleń.

Jak oceniacie występ Ewy Błachnio? Udany dowcip czy nieśmieszny wygłup? Czekamy na Wasze komentarze!

Czytaj też: Edyta Górniak miała śpiewać dla Bonda! Ten utwór stworzyła pod film