Najdłuższe związki w Hollywood. Te pary są ze sobą od lat!
Strona Główna > Najdłuższe związki w Hollywood. Te pary są ze sobą od lat!

Najdłuższe związki w Hollywood. Te pary są ze sobą od lat!

Z okazji Walentynek mamy dla Was kilka przykładów, które pokazują, że prawdziwa miłość może przetrwać wszystko! Szybkie romanse, szybkie śluby, szybkie rozwody. Tak najczęściej wygląda życie towarzyskie najgorętszych nazwisk w Hollywood. Niektóre małżeństwa w show-biznesie trwały zaledwie kilkadziesiąt godzin (słynny ślub Britney Spears w Vegas), z kolei inne pary wyjątkowo chronią swoje życie prywatne i z dala od zgiełku kamer są ze sobą od wielu dekad. Oto hollywoodzkie małżeństwa z najdłuższym stażem.

Tom Hanks i Rita Wilson

Mimo iż jego pierwsze małżeństwo nie przetrwało próby czasu, Tom Hanks odnalazł szczęście u boku aktorki Rity Wilson. Para poznała się już ponad 40 lat temu na planie filmowym, jednak musiały minąć kolejne 4 lata, by wreszcie między nimi zaiskrzyło. Tom wydostał się z destrukcyjnego pierwszego małżeństwa i w sylwestra 1987 roku poprosił Ritę o rękę. Od przeszło 30 lat państwo Hanks tworzą jedną z najbardziej zgranych par show-biznesu, doczekali się dwójki synów i twierdzą, że nic lepszego nie mogło ich w życiu spotkać.

Richard Shotwell/Invision/East News

Meryl Streep i Don Gummer

Życie miłosne Meryl Streep nie było usłane różami. Zanim poznała mężczyznę swojego życia przeżyła dotkliwą stratę – jej narzeczony John Cazale zmarł w 1978 roku na raka płuc, gwiazda zachorowała na depresję i straciła nadzieję na ponowne uczucie. Na jej drodze stanął jednak początkujący artysta Don Gummer, który pomógł jej uporać się z problemami, zapewnił dach nad głową i bardzo szybko stał się jej aniołem stróżem. Gummer oświadczył się aktorce zaledwie po kilku tygodniach bliższej znajomości, a za parę miesięcy byli już małżeństwem. To szalone tempo bynajmniej nie zaszkodziło zakochanym – od ponad 40 lat stanowią jeden z najbardziej zgranych związków Hollywood, stronią od blasku fleszy i pojawiają się razem na ściance tylko na specjalne okazje.

AFP/EAST NEWS

Steve Carell i Nancy Walls

Znany głównie z amerykańskiego sitcomu „The Office”  Steve Carell to w sferze prywatnej przykładny mąż i ojciec. Kiedy po raz pierwszy spotkał swoją przyszłą wybrankę Nancy Walls, on był wykładowcą w klubie komediowym, ona dopiero uczyła się podstaw w branży, w której dziś obydwoje królują. Współpracowali ze sobą przy wielu filmowych projektach i mimo długiego, 27-letniego stażu małżeńskiego, ich związek wciąż kwitnie. Połączyło ich poczucie humoru i dystans do siebie – Nancy i Steve to para, na której widok nie da się pozostać obojętnym.

0000554/Reporter/East News

Will Smith i Jada Pinkett-Smith

Ich recepta na szczęście nieco różni się od większości show-bizowych par, bowiem Jada i Will Smithowie przeszli w swoich związku nie lada kryzysy. Aktorka przez kilka lat prowadziła potajemny romans, jednak ostatecznie zdecydowała się pozostać przy mężu na dobre i na złe. „Żyjemy razem i umieramy razem”, potwierdziło po miesiącach medialnych spekulacji małżeństwo. Para pobrała się w 1997 roku i doczekała się dwójki wspólnych dzieci, które również weszły do świata gwiazd – ich córka Willow jest aktorką i wokalistką, a syn Jaden raperem.

Birdie Thompson/AdMedia/Sipa USA/East News

Jimmy Fallon i Nancy Juvonen

Jimmy Fallon jest specjalistą w rozśmieszaniu publiki w swoim słynnym wieczornym show na kanale NBC. Można by się spodziewać, że stale przebywając w towarzystwie wielkich gwiazd Hollywood, życie uczuciowe Jimmy’ego będzie równie barwne jak gości, których zaprasza do programu. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna – 48-letni Fallon w 2007 roku poślubił miłość swojego życia, Nancy Juvonen, z którą jest do dzisiaj. Poznali się poprzez wspólną znajomą, aktorkę Drew Barrymore i najwidoczniej nie mogli trafić lepiej. Ich związek niejednokrotnie napotykał przeszkody, których większość par prawdopodobnie by nie zniosła. Małżeństwo przez wiele lat zmagało się z ciężkim problemem, jakim jest niepłodność. Marzenie państwa Fallonów spełniło się jednak w 2013 roku, kiedy na świat z pomocą surogatki przyszło ich pierwsze dziecko. Pozostaje nam tylko pogratulować wytrwałości i życzyć kolejnych lat pełnych miłości.

face to face aktuell/Reporter/East News

Julia Roberts i Daniel Moder

Kiedy poznali się w 2000 roku, obydwoje byli zakochani w kimś innym. Nie mogli jednak zignorować faktu, iż rodzące się między nimi uczucie to coś więcej niż tylko przelotny romans. Daniel Moder w 2002 roku sfinalizował swój rozwód, a Julia Roberts rozstała się z Benjaminem Brattem, z którym spotykała się kilka lat. Wkrótce potem znana z Notting Hill aktorka stanęła ze swoim nowym wybrankiem na ślubnym kobiercu. Para wielokrotnie wspomina o trwałości swojego związku i niesłabnącej miłości, która z każdym rokiem rośnie. Roberts i Moder doczekali się trójki dzieci.

Invision for the Television Academy/East News

Kevin Bacon i Kyra Sedgwick

Kevin Bacon i Kyra Sedgwick po raz pierwszy złapali kontakt w latach 70-tych, kiedy 19-letni aktor grał w sztuce teatralnej, a 12-letnia wówczas Kyra siedziała na widowni. Ich drogi spotkały się ponownie 10 lat później, kiedy pracowali wspólnie nad filmem „Lemon Sky”. Uczucie zakochanych rozwijało się powoli, jak wspomina Kyra – na początku uważała, że Kevin wcale nie jest w jej typie. Za to Bacon przyznaje, że miłość do Kyry uratowała go przed życiowym dołkiem i pozwoliła odbić się od dna. Pobrali się w 1988 roku i wkrótce potem powitali na świecie pierwsze dziecko. Dzisiaj są rodzicami dwójki, a Kevin w wywiadach wielokrotnie wyznawał, że ma do żony duży szacunek, bowiem dla potomstwa poświęciła najważniejsze lata swojej kariery. Aktorka niczego jednak nie żałuje – jak przyznaje, dla ich miłości zrobiłaby wszystko.

Cover Images/East News

Denzel Washington i Pauletta Pearson

Jak mówi niepisana reguła, najwięksi artyści lubią pozostawać w cieniu, brzydzą się komercją i wolą prowadzić ciche, pozbawione skandali życie prywatne. Takim przykładem jest Denzel Washington, który swoją żonę Paulettę Pearson poślubił w 1983 roku i nadal nie wyobraża sobie spędzać życia z kimś innym. Pauletta była przy nim na samym początku kariery, kiedy legendarny dziś aktor dostał swoją pierwszą telewizyjną rolę. Kochankowie z niczym jednak się chcieli się spieszyć – Pauletta po latach przyznała, że Denzel składał jej propozycję ślubu aż 3 razy! W końcu zdecydowali się na małżeństwo, które sfinalizowali równo 40 lat temu. Doczekali się trójki dzieci, a dla podkreślenia stałości swojego związku, w 2002 roku odnowili przysięgę wierności. Taka miłość zdarza się raz na milion!

Jordan Strauss/Invision/AP/East News