Narzeczona Skiby pokazała się w ślubnym makijażu. Para planuje kameralną ceremonię » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Narzeczona Skiby pokazała się w ślubnym makijażu. Para planuje kameralną ceremonię

Narzeczona Skiby pokazała się w ślubnym makijażu. Para planuje kameralną ceremonię

Krzysztof Skiba wraz ze swoją narzeczoną szykują się do ślubu. Karolina Kempińska pochwaliła się na Instagramie próbnym makijażem.

Karolina Kempińska, narzeczona Krzysztofa Skiby, oddała się w ręce wizażystki. Na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się efektami. Wygląda na to, że taki makijaż panna młoda będzie nosić w dniu swojego ślubu.

Czytaj też: Muniek Staszczyk pokazał żonę na Instagramie. „Święta kobieta”

Dumny narzeczony udostępnił także zdjęcie narzeczonej w ślubnym makijażu na własnym profilu w social mediach. – Jestem szczęściarzem – napisał na Instagramie.

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska

58-letni dziś Krzysztof Skiba rozstał się z żoną i obecnie jest w związku z 26 lat młodszą od siebie partnerką – Karoliną Kempińską. Latem para planuje wziąć ślub. Wiadomo, że ma to być kameralna uroczystość. Młoda para nie wyjawiła jednak dokładnej daty ceremonii.

Narzeczeni swoimi wspólnymi chwilami chętnie dzielą się z fanami na Instagramie. Niedawno pochwalili się fotografiami z wypoczynku w Turcji. – Jedno z moich największych marzeń odhaczone. Lot balonem w Kapadocji – napisała partnerka Krzysztofa Skiby.

Może Cię zainteresować:

Shakira nagrała piosenkę z synami. Wyciskacz łez!

„Przestańcie”! Taylor Swift ruszyła na ratunek fance podczas koncertu

Męskie Granie 2023: Jest już hymn tej edycji! „Supermoce” będą hitem lata?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *