"Nigdy nie oceniaj książki po okładce": Niewidomy 26-latek z autyzmem zachwycił jurorów "Mam Talent" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Nigdy nie oceniaj książki po okładce”: Niewidomy 26-latek z autyzmem zachwycił jurorów „Mam Talent” [WIDEO]

„Nigdy nie oceniaj książki po okładce”: Niewidomy 26-latek z autyzmem zachwycił jurorów „Mam Talent” [WIDEO]

Za takie momenty najbardziej uwielbiamy programy talent show. Każdy może spróbować swoich sił, niezależnie od wszystkiego. W ostatnim odcinku „America’s Got Talent” niewidomy 26-latek z autyzmem zachwycił jurorów swoich występem! Sami zobaczcie!

Wielki talent dodaje skrzydeł niewidomemu 26-latkowi

W USA trwają castingi do programu „America’s Got Talent: All Stars”, do którego zaproszeni zostali zwycięzcy i finaliści minionych edycji z całego świata. W ostatnim odcinku pojawił się między innymi wspaniały Kodi Lee, znany doskonale widzom jako zwycięzca 14. edycji amerykańskiej wersji show. Artysta zaśpiewał utwór „Bibical” z repertuaru Caluma Scotta. Ponownie udało mu się skraść serca jurorów i publicznośći! Jego występ możecie zobaczyć poniżej.

On jest moim zdaniem chodzącym cudem. (…) Śpiewa z uczuciem, a jego głos jest absolutnie piękny!

Za każdym razem, gdy śpiewa, łzy napływają mi do oczu. On jest po prostu niesamowity!

– zachwycają się Internauci.

Jego występ skomentował również sam Callum Scott, który nie krył podziwu dla Kodiego.

Jestem absolutnie zachwycony talentem tego gościa. Bierze piosenki i sprawia, że brzmią tak, jakby sam je napisał, więc to zaszczyt słyszeć, jak Kodi śpiewa jedną z moich piosenek. Super gwiazda.

Zasady programu „America’s Got Talent: All Stars”

W programie „America’s Got Talent: All Stars” udział bierze 60 byłych uczestników – zwycięzców, finalistów, faworytów fanów, najlepiej zapamiętanych osób – z formatu Mam Talent w różnych krajach. W każdym z sześciu odcinków wystąpi 10 kandydatów, którzy będą starać się o tylko 5 awansujących miejsc (złotych przycisków), przyznawanych przez jury. O jednym awansie co odcinek będą też decydować widzowie w głosowaniu internetowym. Zwycięzca otrzyma 500 tysięcy dolarów.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *