Poruszająca rozmowa Dody z fanem. Uratowała mu życie! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Poruszająca rozmowa Dody z fanem. Uratowała mu życie!

Poruszająca rozmowa Dody z fanem. Uratowała mu życie!

Doda swoją piosenką „Zatańczę z Aniołami” uratowała jego życie. Teraz będzie tańczył z nią na jednej scenie. Co wydarzało się w drugim odcinku „Doda. Dream Show”?

Dorota Aqualiteja Rabczewska – szerzej znana jako Doda – to polska gwiazda muzyki pop. Na scenie zadebiutowała w 2000 roku jako wokalistka nowopowstałego zespołu Virgin.

Na przestrzeni dwudziestu lat usłyszeliśmy piosenkarkę w różnorodnych wydaniach, od piosenek rokowych, po instrumentalne ballady czy brzmienia elektroniczne. W ostatnich latach mamy okazje lepiej poznać artystkę za sprawą programów telewizyjnych „Doda. 12 kroków do miłości” oraz „Doda. Dream Show”.

Zobacz także: Doda i Dariusz Pachut nigdy się nie rozstali? Fani umierają z ciekawości

Wielki powrót Dody

Rok temu o jej uczucia zabiegało dwunastu mężczyzn. W związku z wysokim zainteresowaniem reality show Dody Telewizja Polsatu postanowiła kontynuować format poświęcony wokalistce. Nowy program „Doda. Dream Show” koncentruje się na karierze piosenkarki, a także na jej powrocie do tras koncertowych. Program jest emitowany w poniedziałki o godzinie 20:05.

Zobacz także: Doda rusza z Aquaria Tour. Są nowe daty koncertów i kolejna pula biletów!

„Doda. Dream show” ma odbyć się w ramach promocji najnowszego albumu studyjnego Dody pt. „Aquaria”. Płytę wydaną w 2022 roku możemy określić mianem nietuzinkowego połączenia. Muzyka taneczna została zestawiona z tekstami o mrocznej tematyce. Na platynowej płycie artystki znajdują się takie piosenki, jak: „Wodospady”, „Zatańczę z aniołami” oraz „Melodia ta”. Głównym motywem koncertów będzie woda!

„Lepsza niż Beyonce”

Już w pierwszym odcinku show Doda wprowadza radykalne zmiany. Wokalistka krytykowała organizacje pracy swojego zespołu. Zarzucając członkom ekipy, że są zbyt mało ambitni i kreatywni. Marzeniem Dody są ogromne i spektakularne koncerty. Jednak jej tragiczne doświadczenia związane z trasami koncertowymi sprawiły, że piosenkarka boi się stanąć ponownie na scenie.  

Zobacz także: Doda szczerze o walce z depresją. “Zrobiłam to, co powinnam robić już dawno”

Swoje odczucia konfrontuje z menadżerem Rafałem Bogaczem pod okiem terapeutki Małgorzaty Filipiak. Mężczyzna po 20 lat współpracy z Dodą wyznał, że piosenkarka ma wygórowane wymagania, a zrealizowanie jej pomysłów jest niemal niemożliwe. Rozmowa skończyła się porozumieniem, jednak w najnowszym odcinku dowiedzieliśmy się o oficjalnym zakończeniu współpracy.

Siła muzyki

To nie koniec wielkich emocji. W drugim odcinku „Doda. Dream Show” rozpoczęły się przygotowania do trasy koncertowej. W castingu dla tancerzy wzięło udział ponad dwustu kandydatów, z czego choreografka Magdalena Brdey wyłoniła najlepszą szesnastkę. Podczas konkursu jeden z fanów wyznał artystce, że odegrała w jego życiu ogromną rolę. Utwór muzyczny Dody „Zatańczę z aniołami” zapobiegł próbie samobójczej chłopaka:

Dzięki tobie zrozumiałem, że warto walczyć o życie, spełniać marzenia i nigdy nie poddawać się.

Gdzie szukać pomocy?

116 123

Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych w kryzysie emocjonalnym, czynny przez 7 dni w tygodniu w godz. 14.00–22.00

116 111

Bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu

800 108 108

Bezpłatny telefon wsparcia, czynny od poniedziałku do niedzieli (z wyjątkiem dni świątecznych) w godz. 14.00–20.00

121 212

Bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży Rzecznika Praw Dziecka, czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu

22 635 09 54

Telefon zaufania dla osób starszych, czynny w poniedziałek, środę, czwartek w godz. 17.00–20.00