Rafał Brzozowski musiał z tym skończyć. Wszystko przez problemy zdrowotne » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Rafał Brzozowski musiał z tym skończyć. Wszystko przez problemy zdrowotne

Rafał Brzozowski musiał z tym skończyć. Wszystko przez problemy zdrowotne

Rafał Brzozowski nie dzieli się zbytnio swoją prywatnością. Jednak niektóre wątki z jego życia są dobrze znane fanom. Mimo to, nie każdy wie, że piosenkarz postanowił zerwać z rodzinną tradycją. Przeszkodziły mu problemy ze zdrowiem. Dlatego też obrał zupełnie inną ścieżkę zawodową.

Rafał Brzozowski cieszy się popularnością wśród słuchaczy. Rozpoznawalność przyniósł mu udział w “The Voice of Poland”. Następnie osiągnął sporo sukcesów czy wyróżnień. Reprezentował Polskę podczas Eurowizji w 2021 roku. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że mógł podążyć w zupełnie innym kierunku.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Rafał Brzozowski wybrał inną drogę

Muzyka była obecna w życiu Rafała Brzozowskiego niemal od zawsze. Już jako dziecko uczył się grać na pianinie. Następnie uczęszczał do szkoły muzycznej, gdzie ćwiczył grę na gitarze. W 2002 roku pojawił się w „Szansie na sukces„. Tam poradził sobie na tyle dobrze, że mógł cieszyć się z wyróżnienia.

Zobacz także: „Z kim chcesz nagrać?”. Muniek Staszczyk wypalił! Co na to Maryla Rodowicz?

Nie każdy jednak wie, że Rafał Brzozowski pochodzi z usportowionej rodziny. Jego ojciec trenował zapasy. Zajął pierwsze miejsce na mistrzostwach świata weteranów w Warszawie. Zwyciężył również na Światowym Festiwalu Zapaśniczym w Tokio.

Natomiast brat Rafała Brzozowskiego jest piłkarzem. Od 2021 roku gra dla Mławianki Mława. Widać więc, że aktywność fizyczna zajmuje ważne miejsce w domu piosenkarza. Ten jednak postawił na muzykę. Choć w jego życiorysie znajduje się przygoda ze sportem.

Mógł być sportowcem?

Rafał Brzozowski trenował zapasy, tak jak jego ojciec. W 2006 roku zdobył nawet brązowy metal w Akademickich Mistrzostwach Polski. Kształcił się natomiast w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W trakcie studiów pracował jako trener personalny.

Zobacz także: Ogromne ilości jedzenia Sanah w śmietnikach. “Nikt tego nie kupuje”

Niestety, rozwój sportowej kariery przerwały mu problemy zdrowotne. Rafał Brzozowski nabawił się kontuzji kręgosłupa. Być może żałuje, że nie miał szansy bardziej rozwinąć się w tym kierunku. Natomiast na przebieg ścieżki zawodowej raczej nie narzeka.

Czy lubisz uprawiać sport?

Rafał Brzozowski jako piosenkarz zdobył sporą popularność. Dzięki niej mógł również sprawdzić się w telewizji. Był prowadzącym „Koła fortuny”, „Jaka to melodia?” oraz „The Voice Senior” na antenie TVP. Rywalizacji sportowej jednak nie odpuścił w stu procentach. Pasjonuje się bowiem wędkarstwem. W 2022 roku zajął drugie miejsce w 25. Zawodach Wędkarskich Aktorów im. Mariana Łącza.

Zobacz także: Zaśpiewał ten hit w „The Voice”. Piekarczyk nie mógł powstrzymać łez

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!