Włącz radio

Była faworytką do zwycięstwa w "The Voice". Zabrała głos po finale

2 min. czytania
01.12.2024 20:02
Zareaguj Reakcja

Program “The Voice of Poland” dobiegł końca. Kto wygrał show TVP? Okazuje się, że faworytka widzów nie została "najlepszym głosem w Polsce". Teraz zabrała głos.

Była faworytką w "The Voice"
fot. Kadr z programu "The Voice od Poland" / YouTube @The Voice of Poland

Po ponad trzech miesiącach muzycznych emocji program “The Voice of Poland” dobiegł końca. W sobotę 30 listopada miał miejsce emitowany na żywo finał znanego muzycznego show. W ostatnim odcinku programu zmierzyło się czworo wokalistów: Ania Iwanek, Izabela Płóciennik, Mikołaj Przybylski oraz Kacper Andrzejewski. Kto sięgnął po zwycięstwo?

Quiz: Quiz. Jak dobrze znasz polskie prezenterki telewizyjne? 17/20 to sukces!

1/20 Jaki program prowadziła Ewa Drzyzga?

Decyzją widzów, którzy podczas finału “The Voice of Poland” mieli okazję, by za pośrednictwem SMS-ów, oddawać głosy na swojego faworyta - wygrała Ania Iwanek! Wokalistka z drużyny Kuby Badacha otrzymała tytuł "najlepszego głosu w Polsce", nagrodę pieniężną oraz możliwość wydania autorskiej płyty!

Choć fani programu cieszą się z jej zwycięstwa, to nie brak też głosów niezadowolenia. Zdaniem internautów to Izabela Płóciennik powinna stanąć na najwyższym stopniu podium.  

Izabela Płóciennik zabrała głos po finale “The Voice od Poland” 

Od kilku tygodni emocje internautów związane z finałem “The Voice of Poland” sięgały zenitu. Fani programu dawali im upust, chociażby w komentarzach na profilu programu na Instagramie. Dla wielu z nich to właśnie Izabela Płóciennik była faworytką do zwycięstwa.

Redakcja poleca

Wokalistka zyskała sympatię widzów już podczas przesłuchań w ciemno, gdzie podczas swojego pierwszego występu na antenie zaśpiewała utwór “Za późno” z repertuaru Kayah.

Ostatecznie wokalistka, która trafiła do drużyny Lanberry z finałem pożegnała się już w pierwszej rundzie rywalizacji i zajęła czwarte miejsce. To powiedziała tuż po finale:

Dla mnie bycie w finale to już jest wygrana, chociaż rzeczywiście odpadłam jako pierwsza, więc pojawiła się taka myśl, że mogło być lepiej. Ale i tak bardzo się cieszę. Dla mnie to już jest wygrana - cytuje wokalistkę Jastrząb Post.

Warto wspomnieć, że na kilka dni przed wielkim finałem “The Voice of Poland” Izabela Płóciennik zachorowała! Jej udział w ostatnim odcinku programu początkowo był zagrożony, jednak ostatecznie mimo zmagań z chorobą wokalistka zdołała zaśpiewać.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZlotePrzeboje.pl!