Włącz radio

Ten sekret Małysza wyszedł na jaw. "Nikt nie wiedział"

2 min. czytania
22.06.2025 17:50
Zareaguj Reakcja

Adam i Izabela Małysz, jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie, świętowali kolejną rocznicę ślubu. Żona byłego skoczka narciarskiego opublikowała na Instagramie romantyczne zdjęcie. Zaskakujące, jaki szczegół przyciągnął uwagę internautów. 

Sekret Małysza wyszedł na jaw
fot. Wikimedia / Alexander Nilssen / CC BY-SA 2.0
  • Adam i Izabela Małysz celebrowali 28. rocznicę ślubu.
  • Izabela Małysz pokazała wspólne chwile w mediach społecznościowych.
  • Internauci zwrócili uwagę na tatuaż "Orła z Wisły".

Chociaż Adam Małysz od lat uchodzi za jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim sporcie, nieustannie potrafi zaskoczyć swoich fanów. Tydzień temu, razem z żoną, celebrował 28. rocznicę ślubu. Tym razem to Izabela Małysz odsłoniła rąbka tajemnicy i w mediach społecznościowych opublikowała wspólną fotografię z mężem. Jak się okazuje, to nie romantyczny kadr skradł całą uwagę internautów, a... tatuaż byłego skoczka narciarskiego.

Rozwiąż quiz z wiedzy ogólnej. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem...

Quiz: Wymagający QUIZ dla omnibusa. Tylko nieliczni odgadną 12/20 zawodów!

1/20 W jakiej branży pracuje spedytor?

Tak Izabela i Adam Małysz świętowali rocznicę ślubu

Izabela i Adam Małysz od niespełna trzech dekad tworzą jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w rodzimym show-biznesie. Zakochani stanęli przed ślubnym kobiercem 16 czerwca 1997 roku, a kilka miesięcy później, w październiku, przywitali na świecie swoją córkę Karolinę. Para stroni od medialnego szumu, lecz od czasu do czasu daje się poznać obserwatorom od nieco bardziej osobistej strony.

My jesteśmy bardzo normalną rodziną, czyli i się pokłócimy, [...] i talerze gdzieś tam poleciały, ale jakby zawsze wychodziliśmy z takiego założenia, że nie sztuką się jest pokłócić, sztuką jest się pogodzić i to jest chyba najważniejsze - opowiadał sportowiec w programie "To zależy" na antenie TVP Sport.
Redakcja poleca

Taką tajemnicę skrywał "Orzeł z Wisły"

Izabela Małysz podzieliła się z internautami wyjątkowym zdjęciem. Wspólnie z "Orłem z Wisły" spacerowali po chorwackim miasteczku. "Tak już idziemy razem przez 28 lat..." - napisała na Instagramie. Co ciekawe, całe show skradł jeden, drobny szczegół. O czym mowa? Otóż na prawej łydce Adama Małysza widniał ogromny tatuaż. Wiemy, co przedstawia. 

Redakcja poleca
To orzeł na łydce. Po karierze w skokach i rajdach miałem problemy z żylakami na nogach. Tatuaże zawsze mi się podobały, ale wiedziałem, że go nie zrobię przed jakimś zabiegiem. No i właśnie dwa lata temu usunięto mi te żylaki. Pomyślałem, że może tatuaż to głupkowaty cel, ale z drugiej strony czemu nie? Prawie nikt nie wiedział, że mam tatuaż, tylko najbliżsi - tłumaczył Adam Małysz w rozmowie z Przeglądem Sportowym Onet.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZlotePrzeboje.pl!