Parodia „Stranger Things”: Tańczący demogorgon porywa przerażoną kukłę Willa Byersa [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Parodia „Stranger Things”: Tańczący demogorgon porywa przerażoną kukłę Willa Byersa [WIDEO]

Parodia „Stranger Things”: Tańczący demogorgon porywa przerażoną kukłę Willa Byersa [WIDEO]

Jeśli jesteście fanami „Stranger Things”, musicie obejrzeć tę muzyczną parodię!

„Stranger Sings!” to muzyczna parodia słynnego serialu Netflixa. Twórcy nawiązują w niej do dwóch pierwszych sezonów produkcji, do których, jak sami przyznają, mają największy sentyment. Przedstawienie podziwiać można w teatrze w samym centrum Nowego Jorku, gdzie artyści występują osiem razy w tygodniu. Spektakle nie mają żadnych ograniczeń wiekowych – stanowią świetną rozrywkę zarówno dla dzieci, jak i dla starszych odbiorców, których wspólnym mianownikiem jest miłość do „Stranger Things”.

Parę dni temu grupa pojawiła się w jednym z odcinków porannego programu stacji Fox 5 – Good Day New York, gdzie zaprezentowała trzyminutowy skecz stanowiący zwiastun realizowanego przez nich projektu. Zobaczcie sami, jak radzą sobie w rolach członków gangu z Hawkins!

„Stranger Things” to amerykański serial science fiction, który spotkał się z ciepłym odbiorem widzów z całego świata. Twórcy przenoszą nas do lat 80., kiedy to w małym miasteczku dochodzi do zaginięcia dwunastoletniego chłopca. Daje to początek serii niepokojących wydarzeń, które zmuszają mieszkańców do zmierzenia się ze zjawiskami, o których istnieniu jeszcze do niedawna nie mieli pojęcia.

Polecamy również: