Sara James śpiewa głośno o tolerancji w pierwszym autorskim singlu "Bloodline" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Sara James śpiewa głośno o tolerancji w pierwszym autorskim singlu „Bloodline” [WIDEO]

Sara James śpiewa głośno o tolerancji w pierwszym autorskim singlu „Bloodline” [WIDEO]

Najnowszy singiel to autorski debiut Sary. Miniony rok był dla Sary James pasmem sukcesów, a o jej talencie dowiedział się cały świat. Rosnące zainteresowanie, przyniosło młodej wokalistce wiele wyzwań. Czy nowy singiel „Bloodline” odniesie sukces? Posłuchajcie!

Sara James prezentuje pierwszy autorski singiel „Bloodline”

Wszystkie te przeżycia stały się inspiracją do napisania nowego singla Bloodline. To osobista opowieści o akceptacji siebie i docenianiu swojej wyjątkowości, odrzuceniu hejtu i manifeście wewnętrznej siły. Sara porusza tu kwestie tolerancji, równouprawnienia i inkluzji społecznej.

Bloodline” to autorski debiut Sary. Po raz pierwszy jest współodpowiedzialna za muzykę i słowa utworu! Przy tworzeniu najnowszego singla wokalistce towarzyszył brytyjski producent Jungleboi, który ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak ZAYN, R3hab czy Steve Aoki.

Na maksa nie mogę się już doczekać premiery „Bloodline” – szczególnie dlatego, że po raz pierwszy tworzyłam słowa i muzykę do swojego utworu, więc naprawdę czuję że wpuszczam moich fanów do świata swoich osobistych przeżyć. Czuję się częścią tej piosenki bardziej niż zwykle, bo opowiadam moją historię. Historię braku akceptacji przez innych i przez samą siebie, nieprzychylnych komentarzy, krzywdzących uwag, przejawów nietolerancji… To, co chce przekazać to fakt, że wszyscy w środku jesteśmy tacy sami. Powinniśmy kochać siebie i przestać nawzajem się oceniać – o tym jest ta piosenka! O tym, żeby nigdy się nie poddawać i wspierać nawzajem.

Przekaz utworu odzwierciedla się w pięknym, minimalistycznym teledysku, który trafił do sieci wraz z premierą utworu w serwisach streamingowych.

Zobacz teledysk:

Czternastoletniej Sarze szczególnie zależy, aby ten przekaz dotarł do jej rówieśników. Artystka może wykorzystać swoją popularność i zasięgi w mediach społecznościowych do promowania tolerancji i wzajemnej akceptacji wśród młodego pokolenia.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *