Smutny wpis Katarzyny Herman chwyta za serce. "Bardzo bez ciebie łyso" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Smutny wpis Katarzyny Herman chwyta za serce. „Bardzo bez ciebie łyso”

Smutny wpis Katarzyny Herman chwyta za serce. „Bardzo bez ciebie łyso”

Katarzyna Herman przeżywa ostatnio ciężkie chwile. Ciężko jej się pogodzić ze śmiercią przyjaciela. Aktorka zamieściła w swoich mediach społecznościowych czarno-białą fotografię i dodała od siebie kilka wzruszających słów. Walka, którą stoczyła odbiera mowę.

Katarzyna Herman jedna z najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich aktorek. Ma ogromną klasę i grywa jedynie w dobrych produkcjach. Można ją oglądać na deskach teatru, w filmach, a także serialach. Ostatnio wystąpiła w filmie „Doppelgänger. Sobowtór”, w reżyserii Jana Holoubka.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Na próżno szukać informacji o prywatnym życiu artystki. W mediach społecznościowych aktorki możemy zobaczyć jedynie jej kolejne, zawodowe osiągnięcia, a także fotografie z profesjonalnych sesji zdjęciowych. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i podzieliła się z internautami ciężką do przełknięcia informacją. Ten wpis chwyta za serce.

Zobacz także: Joanna Racewicz wspomina męża. „Zawsze będę za to wdzięczna”

Katarzyna Herman pożegnała swojego wiernego przyjaciela

Instagram Katarzyny Herman pęka w szwach od pozytywnych zdjęć. Aktorka kocha się uśmiechać i prezentować ten wyraz twarzy na fotografiach. Nie sposób nie odwzajemnić takiego uśmiechu! Ostatnio jednak w jej galerii znalazło się zdjęcie, które wywołało wśród fanów lawinę współczujących komentarzy.

Artystka straciła bowiem, po latach ciężkiej walki, swojego najlepszego przyjaciela – Fifka. Artystka nie kryje smutku i nie potrafi znaleźć sobie miejsca po odejściu czworonoga. Cóż bowiem może dać więcej radości od mokrego nosa i merdającego ogona? W kilku zdaniach opisała ich wspólną historię.

Zobacz także: Spadek oglądalności „Nasz nowy dom”. Czy to koniec programu?

Psiak został adoptowany z fundacji. Początkowo był bardzo butny i zupełnie nie chciał się „udomowić”. Pomimo kłopotów behawioralnych, pani Katarzyna nigdy się nie poddała. Zdradziła także, że proponowano jej eutanazję ukochanego spaniela.

Kolejne postępy pupila wzbudzały w aktorce ogromne poczucie dumy. Wreszcie nastał dzień, w którym stał się upragnionym towarzyszem i przyjacielem rodziny. Katarzyna Herman, pomimo bólu zaapelowała do internautów, by zamiast kupna, rozważyli adopcję zwierząt. Trud i miłość poświęcone pupilowi, wracają z nawiązką.

Adoptujcie. Fifek – bardzo bez ciebie łyso – wyznała aktorka.

Fani gwiazdy złożyli jej szczere kondolencje

W komentarzach pod zdjęciem pupila, aż zaroiło się od ciepłych, pełnych współczucia wpisów. Fani aktorki złożyli jej szczere kondolencje i wyrazili ogromny żal z powodu utraty przyjaciela.

Och nie! Tak bardzo mi przykro. Ściskam Was mocno! Daliście mu świetny czas!

Bardzo mi przykro – odbierałam go z łańcucha od poprzednich „opiekunów”. Dziękuję za podarowanie mu najpiękniejszej jesieni życia.

O nie… Miał najlepszy dom i najlepszą Panią! Ściskam Was!

Współczuję z całego serca.

Przytulam!

Smutno bez porannego szczekania.

Trzymaj się, Kochana! – nie zawiedli aktorki Internauci.

Zobacz także: To zrobiła Justyna Kowalczyk dla tragicznie zmarłego męża. „Nie żył za karę”

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!