Spełniło się marzenie Jennifer Coolidge. Zagrała DELFINA w zabawnej reklamie [WIDEO]
Strona Główna > Spełniło się marzenie Jennifer Coolidge. Zagrała DELFINA w zabawnej reklamie [WIDEO]

Spełniło się marzenie Jennifer Coolidge. Zagrała DELFINA w zabawnej reklamie [WIDEO]

Już 12 lutego 2023 roku odbędzie się Super Bowl – najważniejsze sportowe wydarzenie w Stanach Zjednoczonych. Jak co roku podczas słynnej przerwy oprócz muzycznego występu, który zaprezentuje Rihanna, zostaną pokazane reklamy specjalnie przygotowane na tę okazję. W jednej z nich zobaczymy gwiazdę serialu „Biały lotos” Jennifer Coolidge, która tym razem wcieli się, uwaga, w delfina!

Jennifer Coolidge wystąpi jako delfin w zabawnej reklamie podczas Super Bowl

Niezależnie od tego, czy pokochaliście ją dzięki filmom „American Pie”, czy też zostaliście fanami jej nagrodzonej Złotym Globem roli Tanyi McQuoid w serialu „Biały lotos”, Jennifer Coolidge nie da się nie lubić! Z przyjemnością informujemy Was, że aktorka pojawi się podczas Super Bowl 2023 już w najbliższą niedziela 12 lutego. Okej, więc nie wyjdzie na boisko, ale zagra za to w zabawnej reklamie marki e.l.f.

Jennifer Coolidge może pochwalić się kolejnym spełnionym marzeniem. Nie tak dawno właśnie, podczas gali rozdania Złotych Globów w wywiadach wspominała, że jej kolejną wymarzoną rolą byłby delfin. Nie musiała długo czekać na tę propozycję. Gwiazda pochwaliła się fragmentem nowej reklamy, w której wzięła udział. Nie będziemy nic więcej zdradzać. Sami zobaczcie!

„Biały lotos” jednym z najpopularniejszych seriali HBO MAX

„Biały Lotos” to stworzona przez Mike’a White’a satyra społeczna. Akcja pierwszego sezonu osadzona była w ekskluzywnym kurorcie na Hawajach. Produkcja wyróżniona została 20 nominacjami do nagród Emmy, w 13 kategoriach, a otrzymała aż 10 statuetek, w tym za najlepszy miniserial, antologię serialową lub film.

Drugi sezon wyróżnionego nagrodą Emmy serialu Mike’a White’a śledzi losy grupy gości hotelowych na przestrzeni tygodnia, kiedy z każdym mijającym dniem wyłania się ciemniejsza strona idealnych podróżników, pracowników hotelowych i samego z pozoru idyllicznego miejsca. Kurort na Sycylii wita dwie pary, które próbują zdecydować, czy są bardziej przyjaciółmi, czy wrogami, trzypokoleniową włosko-amerykańską rodzinę, odkrywającą swoje sycylijskie korzenie oraz będącą VIP-em gościnie (zdobywczyni nagrody Emmy Jennifer Coolidge), która podróżuje z mężem (i asystentką). Za kulisami profesjonalna, ale drażliwa menedżerka hotelu stara się utrzymać dwoje młodych localsów z dala od swojego luksusowego lokalu.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *