Sylwester Marzeń TVP: Edyta Górniak wystąpiła z synem. Posypała się lawina komentarzy [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Sylwester Marzeń TVP: Edyta Górniak wystąpiła z synem. Posypała się lawina komentarzy [WIDEO]

Sylwester Marzeń TVP: Edyta Górniak wystąpiła z synem. Posypała się lawina komentarzy [WIDEO]

Na „Sylwestrze Marzeń” w TVP na jeden scenie wystąpiła Edyta Górniak z synem Allanem Krupą. Jak im poszło?

Sylwester pełen emocji

Za nami gorąca sylwestrowa noc, podczas której niebo i telewizja iskrzyły się jaśniej niż zwykle. Wszystko, dzięki gwiazdom, które jak co roku bawiły tysiące Polaków wielkimi przebojami, wprowadzającymi nas tanecznie w nowy 2023 rok. O tegorocznym sylwestrze w TVP było głośniej niż zwykle za sprawą rezygnacji Melanie C i ogłoszeniu na jej miejsce innej wielkiej gwiazdy – The Black Eyed Peas. Grupa, w skład której wchodzi Will.i.am, Taboo i Apl. de. ap. zagrała swoje największe przeboje i okazała wsparcie społeczności LGBTQ+.

Debiut niecodziennego duetu

Na scenie w trakcie ostatniej nocy 2022 roku nie mogło zabraknąć Edyty Górniak, która postanowiła wystąpić w towarzystwie swojego syna – Allana „Enso” Krupy. Był to ich pierwszy publiczny występ dla tak szerokiej publiczności. Wokalistka zaśpiewała przy jego dj-skim akompaniamencie przebój z reperuaru Whitney Houston, Rihanny, Eurythmics, Eda Sheerana czy zespołu Wham. Trzeba przyznać, że Edyta jest w świetnej formie wokalnej i była na pewno jasnym punktem tegorocznego sylwestra. Również „Enso” nie był dłużny i postanowił zaprezentować publiczności swój talent wokalny, występując w repertuarze Eda Sheerana. Czy dorównał oryginałowi?

Zobaczcie występ:

Na Sylwetrze Marzeń TVP wystąpiły polskie i zagraniczne gwiazdy: Sławomir i Kajra, Boys, Piękni i Młodzi, Viki Gabor, Marina Łuczenko, Kasia Moś, The Black Eyed Peas, Justyna Steczkowska, Maja Hyży i Edyta Górniak z synem „Enso”.

Polecamy również: