Szok! Sanah dała fanom szansę. Co za reakcja! PGE Narodowy eksploduje » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Szok! Sanah dała fanom szansę. Co za reakcja! PGE Narodowy eksploduje

Szok! Sanah dała fanom szansę. Co za reakcja! PGE Narodowy eksploduje

Sanah ruszyła na stadiony w ramach trasy „Uczta nad ucztami”. Bilety na koncert w Warszawie na PGE Narodowym 22 września został wyprzedany. Równo miesiąc przed imprezą, wokalistka dała fanom szansę i możliwość zakupu biletów z dodatkowej puli. Wejściówki wyprzedają się w mgnieniu oka!

To pędzie prawdziwa „Uczta nad ucztami”. Fani Sanah, którym nie udało się kupić biletów na koncert w Warszawie dostali od gwiazdy dodatkową szansę. 22 sierpnia o 12:00 rozpoczęła się sprzedaż dodatkowej puli wejściówek na koncert Zuzanny Grabowskiej. Artystka jako pierwsza Polka w historii wyprzedała cały stadion PGE Narodowy.

Zobacz także: Quiz. Sanah czy Doda? Możesz się zdziwić! 7/10 to wyzwanie

Okazało się, że zostało jeszcze kilka miejsc, co bardzo ucieszyło fanów. Poinformowała o tym sama wokalistka: – PS właśnie się dowiedziałam, że jest szansa na dodatkowe bilety na PGE Narodowy. To znaczy, że będzie Was jeszcze więcej niż myślałam. Nie mogę się doczekać i dziękuję wam, że jesteście, a mojej ekipie za znalezienie dodatkowych miejsc – napisała.

PGE Narodowy eksploduje. Koncert Sanah z ogromnym zainteresowaniem

Zwolennicy muzyki Sanah we wtorek, w samo południe ruszyli na zakupy i w kilka minut wykupili bilety z dodatkowej puli. Strona, na której można próbować jeszcze swoich sił w zakupie wejściówek już po kilku minutach pokazywała komunikat: – Wyszukiwanie biletów nie powiodło się – jak czytamy. Oznacza to prawdopodobnie, że bilety rozeszły się jak świeże bułeczki już po sześciu minutach od otwarcia sprzedaży! Choć wciąż można próbować, szanse są raczej marne, a na pewno nie będzie łatwo bez nieustannie wyskakujących błędów.

Zobacz także: To wyświetlono na jej koncercie. Sanah na ustach wszystkich

Na stronie mogliśmy kupić miejsca siedzące z czterech kategorii, a także te na płycie. Ceny zaczynały się od 159 złotych (trybuny, kategoria IV), aż do 309 złotych (trybuny kategoria I).

Obecnie na stronie wyświetla się jedynie opcja zakupu miejsc siedzących (kategoria 3 i kategoria 4). Niestety, podczas próby zakupu wyskakuje wyżej opisywany błąd. Warto jednak odświeżać i próbować swoich sił, być może niektóre miejsca są zarezerwowane i finalizacja zakupu nie zostaje dopełniona przez niezdecydowanych internautów. Mimo wszystko, taka kolej rzeczy oznacza, że PGE Narodowy pęknie w szwach podczas koncertu Sanah!

Artystka ma powód do wielkiej dumy! Jak podkreśla, odwagę do zorganizowania tak dużego przedsięwzięcia zdobyła m.in. dzięki wsparciu fanów: – Gdyby nie to nieustanne wsparcie, które codziennie dostaję od was, dziś nie byłabym taka odważna… dziękuję wam moi kochani najukochańsi! – wyznała.

Koncerty Sanah w ramach „Uczty nad ucztami”

Do tej pory Sanah wystąpiła w Chorzowie na Stadionie Śląskim. Było to wielkie wydarzenie, o którym pisały wszystkie media, a sama artystka wciąż publikuje w sieci niezwykłe zdjęcia z imprezy. Przed nią jeszcze koncert 8 września w Gdańsku (sold out), a następnie 22 września w Warszawie.

Zobacz także: Piotr Kupicha zwrócił się do Sanah. To miał na sobie