Szokujące wyznanie rapera. Tede uderza w Rosati » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Szokujące wyznanie rapera. Tede uderza w Rosati

Szokujące wyznanie rapera. Tede uderza w Rosati

Tede był niedawno gościem popularnego show Kuby Wojewódzkiego. Tuż przed emisją programu, prowadzący zaprosił na „Pierwszy Międzynarodowy Zlot Najmłodszych Chłopaków Weroniki Rosati”. Raper również nie szczędził aktorce złośliwości.

Tede związał się z Weroniką Rosati, tuż po zakończeniu jej związku z Mariuszem Maxem Kolonko. Relacja byłej już pary należała do krótkich i wyjątkowo burzliwych. Wzbudzała w mediach wiele emocji i spekulacji. 19 września, Tede gościł na kanapie w znanym talk-show Kuby Wojewódzkiego. Poruszył temat swojej ex partnerki.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Wypadek samochodowy Rosati i Adamczyka

O Weronice Rosati znów zrobiło się w ostatnim czasie głośno. Wszystko za sprawą jej wypadku samochodowego sprzed 10 lat! Auto prowadził wówczas jej były chłopak – Piotr Adamczyk. Według doniesień prasy kierowca stracił panowanie nad pojazdem przez złe warunki pogodowe. W rocznicę tego wydarzenia, aktorka wytknęła mu „szkodliwe działania” wymierzone w jej osobę. Zarzuciła także aktorowi, że nie interesuje się ani trochę jej stanem zdrowia. Zapoczątkowało to medialną przepychankę i publiczne pranie brudów.

Piotrze, będzie krótko. 10 lat temu, my wiemy jaka była i jest prawda. Proszę Cię o niewykonywanie zawodowych lub innych szkodliwych działań przeciwko mnie. Nie chcę wyciągać spraw i dowodów, chcę żyć bez przeszkód i fałszywych mitów na mój temat i na temat tego wypadku i otaczających go wydarzeń. Na to zasługuję i tego od Ciebie oczekuję – napisała na swoim Instagramie aktorka.

Zobacz także: Elon Musk odpowiada na post Taylor Swift. Sugeruje, aby wrzucała swoje utwory na platformę X

Piotr Adamczyk nie zwlekał długo z odpowiedzią na zarzuty Rosati i skomentował jej poczynania. Przyznał, że nie ma ochoty komentować wydarzeń, sprzed 10 lat i wszystko już zostało w tym temacie powiedziane. Aktorka wysunęła przeciw niemu wówczas podobne zarzuty. Mecenas Adamczyka wydał wtedy oświadczenie, odpierając ataki rozgniewanej gwiazdy.

Nieprawdą jest, iż Pan Piotr Adamczyk odmówił podpisania »oświadczenia sprawcy wypadku« albowiem nigdy nikt nie zwrócił się do niego z prośba o takowe oświadczenie. Sugestia, iż Pan Piotr Adamczyk pozostawił Panią Weronikę Rosati bez pomocy. finansowej nie poczuwając się do obowiązku pokrycia kosztów leczenia jest nieprawdziwa, albowiem pokrył on koszty wszystkich operacji, leczenia oraz rehabilitacji zarówno tych wykonywanych za granicą jak i w Polsce. Do dnia dzisiejszego kwota ta stanowi ponad 300.000 zł Ponadto wciąż uiszcza kwotę 5000 zł miesięcznie na pokrycie kosztów rehabilitacji Pani Weroniki Rosati. Jednocześnie celem wsparcia byłej partnerki w dalszym ciągu (choć minęło już 7 miesięcy od rozstania) pokrywa on w całości koszty wynajmu luksusowego apartamentu dla Pani Weroniki Rosati w L.A. – oświadczył wówczas mecenas Graniecki.

Zobacz także: Ariana Grande się rozwodzi. W tle skandaliczne doniesienia o niewierności

Tede skomentował związek z Weroniką Rosati

Teraz o związku z Weroniką Rosati opowiedział inny jej były partner. Tede pojawił się w programie Kuby Wojewódzkiego i nie odmówił sobie drwin z aktorki. Odniósł się do zapowiedzi prowadzącego.

Mam nagranie, w którym mówisz do Weroniki Rosati, nie na tej kanapie, że mnie zapraszałeś, a nie zgodziła się moja mama. A potem mówiłeś, że mnie nigdy nie zapraszałeś. (…) Powiedziałem mamie wczoraj na wyjściu, że idę do Wojewódzkiego. A matka: „Boże, czemu ty to robisz, synu?!” Pocieszę was, że zapewne nie będą tego oglądać. Z drugiej strony, myślę, że to będzie ten odcinek programu, który jednak obejrzą i wyrobią sobie zdanie – powiedział Tede.

Jakiś czas później, Wojewódzki powrócił do swojej zapowiedzi i stwierdził, że raper jest „ciągle jednym z najmłodszych partnerów Weroniki Rosati„. Tede doprecyzował:

Jestem najmłodszym! (…) Idąc dalej tą drogą, to jestem szwagrem z Valem Kilmerem.

Podkreślił także, że choć ich relacja była wyjątkowo krótka, media wciąż rozdmuchują temat i nie dają mu zapomnieć o aktorce.

Chciałem tylko dodać, że z Weroniką Rosati byłem tylko miesiąc, a to się za mną ciągnie… Chociaż są inne dziewczyny, które mogą sprawić, że moglibyśmy mieć relacje jak ja z Valem Kilmerem – dowcipkował Tede.

Zobacz także: Magdalena Cielecka otrzymała zarzut prokuratorski. Może dostać ogromną grzywnę

Relacja Tede z Weroniką Rosati nadal jest gorącym tematem

Choć Tede narzeka, że „to się za nim ciągnie”, nie jest on całkiem bez winy. Nie zakończył bowiem swojego związku z aktorką „polubownie”. Po rozstaniu nagrał dwa utwory, w których wspominał Rosati. Nagrał najpierw kawałek „Suchy konar”, w którym wyśmiał skłonność byłej partnerki do wchodzenia w relacje ze starszymi mężczyznami. Natomiast w „Mama mija” rapował: „Gdybym zaliczył wpadkę, robiąc wtedy Rosatkę, to przemyśl, jaką moje dziecko miałoby matkę”. Przed laty nie gryzł się także w język i twierdził, że Rosati przebierała się parę razy dziennie i przed snem robiła kompletny makijaż.

Zobacz także: Fani Dody w euforii. Piosenkarka ciężko pracowała, by im to dać

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!