Takie hobby ma Tadeusz Sznuk. Prezenter jest miłośnikiem mocnych wrażeń » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Takie hobby ma Tadeusz Sznuk. Prezenter jest miłośnikiem mocnych wrażeń

Takie hobby ma Tadeusz Sznuk. Prezenter jest miłośnikiem mocnych wrażeń

Tadeusz Sznuk od dekad cieszy się niesłabnącą sympatią tysięcy Polaków. Jednak nawet najwierniejsi fani często nie wiedzą, czym prowadzący teleturnieju „Jeden z dziesięciu” zajmuje się w czasie wolnym. To hobby tylko dla odważnych!

Prowadzący teleturnieju „Jeden z dziesięciu” zaczął swoją przygodę z dziennikarstwem w 1959 roku — był wówczas reporterem Rozgłośni Harcerskiej. Co ciekawe, Tadeusz Sznuk wcale nie planował kariery w tym kierunku. Wręcz przeciwnie, Sznuk jest z wykształcenia inżynierem oraz posiada tytuł zawodowy magistra inżyniera elektronika. W zawodzie, w którym się kształcił, przepracował około dekady.

Zobacz także: Musiałowski kupił zamek i organizuje tam festiwal! Szczegóły imprezy, lista gwiazd

Tadeusz Sznuk — hobby dziennikarza jest naprawdę nietypowe

Tadeusz Sznuk należy do osób publicznych, które bardzo cenią sobie prywatność i niechętnie zdradzają, czym lubią zajmować się „po godzinach”. Prowadzący teleturnieju „Jeden z dziesięciu” postanowił zrobić wyjątek w wywiadzie dla tygodnika „Życie na Gorąco”. Wyjawił wówczas, że jego ogromną pasją jest latanie.

Gwiazdor telewizji przyznał, że latanie daje mu nie tylko adrenalinę i rozrywkę. Wręcz przeciwnie, dzięki swojemu hobby Tadeusz Sznuk nabrał pokory wobec przyrody oraz nauczył się odpowiedzialnego podejścia do własnego bezpieczeństwa. Stał się też bardziej zdyscyplinowany.

Zobacz także: Prywatne: Katarzyna Figura opowiedziała o tym, jak uwolniła się od męża-tyrana. „Byłyśmy w opresji”

Latanie to dla mnie bardzo ważny etap w życiu, bo wiele uczy. Przede wszystkim tego, żeby nie udawać, że prawa fizyki są jednakowe dla wszystkich i tu nie ma co kombinować. Latanie uczy odpowiedzialności, tylko trzeba być zdyscyplinowanym i pokornym wobec przyrody — mówił Tadeusz Sznuk w wywiadzie dla „Życia na Gorąco”.

Tadeusz Sznuk na tyle pasjonuje się lotnictwem, że regularnie występuje jako komentator Pikniku Lotniczego w Płocku, a także giżyckiego Mazury AIRSHOW. Co ciekawe, prowadzący teleturnieju „Jeden z dziesięciu” posiada nie tylko licencję na kierowanie samolotami, lecz także — helikopterami. Ma również na koncie pisanie artykułów do czasopisma o tematyce lotniczej „Skrzydlata Polska”.

Zobacz także: Andrzej Seweryn nie odpoczywa nawet w wakacje. Zagra w aż czterech filmach!