Stalker oblał ją kwasem. Polska modelka przeszła przez piekło » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Stalker oblał ją kwasem. Polska modelka przeszła przez piekło

Stalker oblał ją kwasem. Polska modelka przeszła przez piekło

Koszmar Katarzyny Dacyszyn ziścił się 7 lat temu, kiedy to zaatakował ją stalker. Kwas, którym ją oblał, oszpecił jej piękną twarz. Modelka przeszła kilka serii zabiegów i przeszczepów. Po dziś dzień walczy ze skutkami napaści. Pokazała, jak obecnie wygląda.

Internetowi hejterzy i stalkerzy mają się w dzisiejszych czasach wyjątkowo dobrze. Walka z tymi patologiami bywa niezwykle ciężka, żmudna i czasochłonna. Niektórzy sprawcy prześladowań nigdy nie ponieśli konsekwencji swoich czynów. Niekiedy całymi latami nękają swoje ofiary, ich rodziny i przyjaciół. Wielu celebrytów znalazło się na „celowniku” psychofanów, którzy z powodu urażonej dumy posunęli się do wyjątkowo obrzydliwych czynów. Tak było też z polską modelką – Katarzyną Dacyszyn.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Zobacz także: Przed nami finał „The Voice of Poland”. Tak typują bukmacherzy

Modelka została oblana kwasem. Tak teraz wygląda jej twarz

Katarzyna Dacyszyn była u szczytu kariery, a jej przyszłość malowała się w jasnych barwach. Modelka nie spodziewała się, że na jej drodze pojawi się brutalna przeszkoda. Nic nie zwiastowało tragedii, która miała się wkrótce wydarzyć. Z pozoru niewinna wiadomość z wyznaniem miłości od pewnego mężczyzny wywołała w niej jednak niepokój. Po ponownym zapoznaniu się z jej treścią celebrytka poczuła strach.

Dacyszyn wspominała po latach w wywiadach, że nie spodobał jej się dziwny i na swój sposób przerażający styl formułowania słów stalkera. Na nic zdały się zablokowanie kontaktu i unikanie mężczyzny. Ten znalazł bowiem kolejny sposób, by skontaktować się ze swą przyszłą ofiarą. Stalking z dnia na dzień coraz bardziej się nasilał, a modelka czuła się przyparta do muru. Dostawała niepokojące SMS-y i wiadomości w Internecie. Co więcej, człowiek ten posunął się do śledzenia kobiety i dysponował wieloma prywatnymi informacjami na temat jej życia.

Zobacz także: Sting znów w Polsce! Zagra dwa koncerty [DATA, BILETY]

Modelka ustaliła tożsamość stalkera, a następnie zgłosiła sprawę na policję. Sprawa trafiła do sądu. To tam w 2016 roku doszło do prawdziwej tragedii. Tuż przed trzecią rozprawą, urażony sprawca podszedł do swojej ofiary i wylał na nią… kwas siarkowy. Mężczyznę dosięgła wreszcie ręka sprawiedliwości i skazano go na 25 lat pozbawienia wolności. Katarzyna Dacyszyn po dziś dzień walczy jednak ze skutkami tego podstępnego ataku.

Modelka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie publikuje wiele fotografii i filmików. Jej Instagram pęka w szwach od zdjęć, na których pozuje uśmiechnięta i w pełnym makijażu. Jej szyję i ramiona pokrywają jednak liczne blizny, których nie zdołała zamaskować makijażem. Niedawno Katarzyna postanowiła pokazać, jak wygląda jej twarz po siedmiu latach i wielu zabiegach później.

Zobacz także: Mateusz Damięcki przeżywa żałobę. O to poprosił swoich fanów

Katarzyna Dacyszyn pokazała twarz po siedmiu latach od tragedii. Mówi o tym, co przeżyła

Modelka wciąż toczy walkę o powrót do normalności. Zamieściła w sieci kilka fotografii przedstawiających jej obecny wizerunek. Uchyliła także rąbka tajemnicy i wyjawiła, jakim zabiegom ostatnio się poddała.

7 lat walki o odzyskanie twarzy zniszczonej atakiem. Zabiegi na blizny, przeszczepy skóry twarzy, ujednolicenie cery, przywrócenie naturalnego koloru, walka z deformacjami, uwolnienie zrostów, przywrócenie naturalnego wyglądu. […] Lata determinacji w walce o odzyskanie dawnego wyglądu. Lata bólu, strachu, stresu i nadziei – czytamy we wpisie pod fotografią celebrytki.

Zobacz także: Eurowizja Junior 2023 zbliża się wielkimi krokami. Będzie kolejny sukces?

Katarzyna Dacyszyn otrzymała od Internautów ogrom miłych słów. Fani mocno ją wspierają i trzymają za nią kciuki. Wielu z nich podziwia ją za odwagę i zawziętość. Warto dodać, że modelka aktywnie wspiera także osoby z podobnymi doświadczeniami. Inspiruje ich i zachęca do walki z prześladowcami.

Atak psychopaty i doswiadczenie na granicy smierci, nauczyło mnie, ze życie to wielki dar, który wiem juz jak doceniać, bo nagle moze zostac nam odebrany. Nikt nie dał nam gwarancji na starość i licencji na długie życie. Dlatego żyję tu i teraz. Cieszę tym co dziś, nie umartwiam przeszłością, bo na zmianę tego co się dokonalo nie mam już wplywu.
Mam wpływ na przyszłość, choć bez kurczowego przywiązania do planow. Jestem TU: mocno, świadomie, w czasie rzeczywistym, doświadczając, czerpiąc z sytuacji, chłonąc to co dobre, omijając to co złe, ciesząc się drobną chwilą, celebrując swój czas – pisała modelka w kolejnym wpisie.

Zobacz także: Niewiarygodne, co zrobili Doda i Smolasty! Biją wszystkich na głowę

Czy doświadczyłeś/aś kiedyś prześladowania ze strony stalkera?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!