Kayah zaskakuje odświeżoną wersją przeboju "Po co" z duetem RAT KRU [POSŁUCHAJ] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kayah zaskakuje odświeżoną wersją przeboju „Po co” z duetem RAT KRU [POSŁUCHAJ]

Kayah zaskakuje odświeżoną wersją przeboju „Po co” z duetem RAT KRU [POSŁUCHAJ]

Przez cały rok trwają obchody dwudziestolecia wytwórni Kayax. Z tej okazji powstała akcja Kayax XX Rework, w której Artyści tworzą nowe, zaskakujące wersje największych przebojów z katalogu wytwórni. Dziś premierę ma nowa wersja wielkiego hitu Kayah “Po co”, którą przygotował duet RAT KRU z gościnnym udziałem Artystki.

Założona przez Kayah i Tomika Grewińskiego wytwórnia Kayax świętuje w tym roku swoje dwudziestolecie. Z tej okazji powstała akcja “Kayax XX Rework”, w której Artyści tworzą nowe, zaskakujące wersje największych przebojów z katalogu wytwórni. Do tej pory w akcji wzięli udział: Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky, Arek Kłusowski, Ania Leon, Julia Wieniawa w duecie z Kubą Karasiem, Natalia Przybysz, Reni Jusis, Cooks, Sarsa, Skubas w duecie z Basią Wrońską, thekayetan, Kayah w duecie z Julią Wieniawą, zespół Muchy, Nosowska, Swiernalis czy zespół Zakopower.

W tym tygodniu do akcji dołączyli kolejni Artyści. Od dziś we wszystkich serwisach streamingowych można usłyszeć nową wersję utworu “Po co” z repertuaru Kayah, którą przygotował duet RAT KRU. Artyści postanowili do współpracy przy reworku zaprosić samą Kayah, która specjalnie na tę okazję nagrała na nowo swoje wokale. Oryginalnie singiel “Po co” ukazał się w 2017 roku i został nagrany wraz z producentem Ichanem Raidelem. Do dziś uzyskał ponad 22 miliony odtworzeń w serwisie YouTube.

Kayah o współpracy z duetem RAT KRU :

Powiedziałabym coś na temat tej szalonej współpracy, ale po co po co po co po-słuchajcie!

Rework “Po co” to kolejna zapowiedź dwupłytowej składanki, na której znajdą się wszystkie wydane w ramach akcji single. Premiera wydawnictwa będzie miała miejsca 14 grudnia, ale już teraz można go zamówić w przedsprzedaży na stronie sklepzmuzyka.pl.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *