Co ona zrobiła?! Łzy w oczach. Jurorzy oniemieli
Strona Główna > Co ona zrobiła?! Łzy w oczach. Jurorzy oniemieli

Co ona zrobiła?! Łzy w oczach. Jurorzy oniemieli

Kolejny spektakularny występ w „America’s Got Talent”. Jedna z uczestniczek zaśpiewała wielki hit zespołu Coldplay i podbiła serca jurorów. Do głośnego show przyjechała z małej miejscowości w Karolinie Południowej.

W nowym odcinku amerykańskiej wersji „Mam talent” pojawiła się 31-letnia Lachuné. To nauczycielka z małej miejscowości w stanie Karolina Południowa w Stanach Zjednoczonych. Kobieta wystąpiła na scenie głośnego show i wywołała prawdziwą furorę. Wykonała hit zespołu Coldplay pod tytułem „Yellow”.

Zobacz także: „Pan Samochodzik” od Netflixa to kino akcji! Wybuchy i pościgi to jeszcze nic

Niesamowity cover „Yellow”

Utwór brytyjskiej grupy pochodzi z płyty „Parachutes”. Piosenka powstała 12 lat temu przyciągając miliony słuchaczy. Do tej pory w serwisie YouTube odtworzyło ją 911 mln osób. To niepodważalny hit trwający 4,5 minuty.

Teledysk do piosenki jest prosty i bardzo minimalistyczny, zrealizowany na plaży Studland w Wielkiej Brytanii. Na ekranie występuje jedynie wokalista Chris Martin.

Zobacz także: To ona zastąpi Rozenek w “Dzień Dobry TVN”. Wielki powrót po latach

Teraz miliony widzów przed telewizorami usłyszało hit Coldplay w nowej wersji. Wykonała ją nauczycielka śpiewu o imieniu Lachuné. 31-letnia kobieta przyszła do „America’s Got Talent” by spełnić swoje marzenia. I udało się, bo wywołała wśród widzów łzy wzruszenia. Jej głos oczarował publikę.

Czekała wiele lat na moment w „America’s Got Talent”

W rozmowie przed występem Lachuné wyznała:

Czekałam na ten moment tak długo, bo nigdy nie poczułam odpowiedniego momentu, by wyjść na scenę. Latami obserwowałam moich uczniów. Zaczęłam uczyć, bo dowiedziałam się, że jeśli nie mogę czegoś robić, to ucz innych, by być blisko tego, co kochasz – powiedziała i postanowiła postawić na siebie.

Wykonanie kobiety możecie zobaczyć i usłyszeć poniżej. Jury przyznało jej aż cztery razy „tak”. Kobieta wzruszyła się ze szczęścia. Teraz przed nią kolejne etapy programu. Niebawem zobaczymy ją ponownie.

Zobacz także: Quiz: Jak nazywa się postać grana przez Bogusława Lindę? Nie masz szans na 10/10!

Zobacz także: Beyonce przyłapana na koncercie w Warszawie! To ukrywa na scenie