To ona zastąpi Rozenek w “Dzień Dobry TVN”. Wielki powrót po latach
Strona Główna > To ona zastąpi Rozenek w “Dzień Dobry TVN”. Wielki powrót po latach

To ona zastąpi Rozenek w “Dzień Dobry TVN”. Wielki powrót po latach

“Dzień Dobry TVN” jest w fazie zmian. Media informują, że stacja znalazła zastępczynię Małgorzaty Rozenek. Wygląda na to, że szykuje się powrót lubianej prowadzącej po kilkunastu latach rozłąki z programami na żywo.

Jakiś czas temu telewizja poinformowała o nadchodzących zmianach w “Dzień Dobry TVN”. W ich wyniku połowa prowadzących pożegnała się z programem. Wśród nich znalazła się Małgorzata Rozenek-Majdan. Celebrytka prowadziła program od 2022 roku, więc nie zagrzała tam zbyt długo.

Zobacz także: Madonna na OIOM-ie. Rodzina gotowa na najgorsze

Kto zastąpi Rozenek?

Małgorzata Rozenek nie rozstaje się z TVN. Stacja zapowiedziała, że będzie prowadzącą nowego formatu. Jednak w programie śniadaniowym pojawił się wakat. Media obiegła informacja, że zastąpić ją może Aleksandra Kwaśniewska, córka byłego prezydenta Polski. Do tej pory była ona współprowadzącą talk-show “Miasto kobiet”, który został jakiś czas temu zdjęty z anteny. Telewizja jednak nie chce rozstawać się z prowadzącą. “Super Express” podaje, że to właśnie ona prawdopodobnie zastąpi Rozenek w popularnej śniadaniówce.

Ola to profesjonalistka. Umiejętnie zadaje pytania, ale też słucha swoich gości. W trakcie programu wykazała się niezwykłą klasą – mówi informator tabloidu.

Zobacz także: Beyonce przyłapana na koncercie w Warszawie! To ukrywa na scenie

Aleksandra Kwaśniewska w “Dzień Dobry TVN”?

W kuluarach pojawiają się głosy, że Aleksandra Kwaśniewska na tyle spodobała się kierownictwu telewizji, że jeszcze w tym roku miałaby poprowadzić sztandarowy program śniadaniowy stacji. Nie wiadomo jeszcze, kto mógłby być jej partnerem. W wakacje prowadzącymi mają być Robert Stockinger oraz Mateusz Hładki. Być może jeden z nich pojawi się u boku córki byłego prezydenta.

Aleksandra Kwaśniewska była już w przeszłości związana z “Dzień Dobry TVN”. Na ekranie można było ją zobaczyć w 2007 roku. Zrezygnowała jednak po tym, jak na wizji broniła swojego ojca, którego posądzono o chorobę alkoholową. Kwaśniewska mówiła wtedy:

Tata wrócił z Filipin z bardzo poważnym schorzeniem jelit i prawie pożegnał się z tym światem. W tym stanie zdrowia, gdyby był alkoholikiem, już by nie żył.

Zobacz także: Katarzyna Dowbor w nowej pracy. Musiała opuścić Polskę

Zmiany w “Dzień Dobry TVN”

Telewizja poinformowała, że program śniadaniowy czekają duże zmiany. Zwolniono niemal połowę ekipy prowadzących, a większe roszady mają nastąpić na jesieni. Stacja argumentuje to tym, że słucha zdania widzów i chce, by program jak najbardziej im odpowiadał. Nie da się ukryć, że część zwolnionych już prowadzących nie była zbyt lubiana przez publiczność. W internecie można było dostrzec komentarze krytykujące twarze “Dzień Dobry TVN”.

Zobacz także: Nergal nie chce żłobka w sąsiedztwie. Narzeka na smród i porównuje dzieci do kóz