Zaśpiewała w "Mam talent" przebój Lady Gagi z filmu "Top Gun". Owacjom nie było końca! [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zaśpiewała w „Mam talent” przebój Lady Gagi z filmu „Top Gun”. Owacjom nie było końca! [WIDEO]

Zaśpiewała w „Mam talent” przebój Lady Gagi z filmu „Top Gun”. Owacjom nie było końca! [WIDEO]

Ten występ na pewno zapisze się w historii programu „America’s Got Talent”. Zobaczcie, jak z utworem Lady gagi poradziła sobie Cristina Rae.

W USA trwają castingi do programu „America’s Got Talent: All Stars”, do którego zaproszeni zostali zwycięzcy i finaliści minionych edycji z całego świata. W ostatnim odcinku pojawiła się między innymi Cristina Rae, znana z 15. edycji amerykańskiej wersji show. Artystka zaśpiewała przebój „Hold My Hand” z repertuaru Lady Gagi. Właśnie za takie momenty kochamy programy talent show! Zobaczcie reakcje jurorów na jej występ!

Za produkcję nagrania „Hold My Hand” odpowiadają Lady Gaga i BloodPop, których wspomagał Benjamin Rice. Ponadto filmowa wersja piosenki wzbogacona została o produkcję i aranżację Harolda Faltermyera oraz Hansa Zimmera. Utwór otrzymał nominację do Oscarów w kategorii najlepsza oryginalna piosenka.

Dla Lady Gagi „Hold My Hand” to powrót do piosenek filmowych. Przypomnijmy bowiem, że gwiazda odpowiadała za utwory, które znalazły się na soundtracku „Narodzin gwiazdy” (2018). Ścieżka muzyczna zapewniła artystce Oscara, dwie nagrody Grammy, statuetkę BAFTA, Złoty Glob oraz wyróżnienie Critics’ Choice.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *