Zmarł Jakub Ulewicz, znany z wielu seriali. Jego mama była gwiazdą ekranu » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zmarł Jakub Ulewicz, znany z wielu seriali. Jego mama była gwiazdą ekranu

Zmarł Jakub Ulewicz, znany z wielu seriali. Jego mama była gwiazdą ekranu

Nie żyje Jakub Ulewicz – aktor znany z drugoplanowych ról, m.in. w słynnych serialach „M jak miłość” i „Barwy szczęścia”. Miał 56 lat. Informację o jego śmierci potwierdził Teatr Polski w Bydgoszczy.

Nie żyje Jakub Ulewicz. 56-letniego aktora mogliśmy podziwiać m.in. w serialach „M jak miłość” czy „Barwy Szczęścia”. Występował także w „Prawie Agaty”, „Kryminalnych” i „Na Wspólnej”. Regularnie pojawiał się na deskach Teatru Polskiego w Bydgoszczy. To właśnie władze tej instytucji podzieliły się w mediach społecznościowych tragicznymi doniesieniami o śmierci Jakuba Ulewicza. Jego mama – Krystyna Rutkowska-Ulewicz – była kojarzona przez miliony widzów z kultowego serialu „Niania”.

Zobacz także: Seria niewybaczalnych wpadek! Kontrowersyjny występ Heleny Vondrackovej

Jakub Ulewicz nie żyje. „Trudno uwierzyć”

Trudno nam uwierzyć w to, co się stało, jeszcze trudniej o tym pisać i próbować wyrazić nasze uczucia. Z ogromnym bólem zawiadamiamy o śmierci naszego Kolegi, Aktora Teatru Polskiego w Bydgoszczy Jakuba Ulewicza, który odszedł 27 czerwca 2023 roku. To niewyobrażalna strata dla polskiego teatru, który żegna wybitnego Aktora i Artystę. To wielka pustka dla naszego zespołu, który stracił Przyjaciela – czytamy w poruszającym wpisie na facebookowej stronie Teatru Polskiego w Bydgoszczy.

Zobacz także: Żona Ibisza pomogła mu z uzależnieniem. Te słowa dają moc! [TYLKO U NAS]

W obliczu tragedii nasze myśli kierujemy w stronę najbliższych Kuby, którym przekazujemy najszczersze kondolencje i wyrazy wsparcia.

Kuba był związany z Teatrem Polskim w Bydgoszczy od 2004 roku. Na scenie naszego Teatru stworzył ponad czterdzieści wspaniałych ról. W ostatnim czasie bydgoska publiczność mogła go podziwiać w spektaklach: „Oficerki. O policji. Fantazja oparta na faktach” w reż. Anny Smolar, „Komediantka” w reż. Anity Sokołowskiej, oraz „Ptaki ciernistych krzewów. Rzecz o miłości w kościele” w reż. Jędrzeja Piaskowskiego – wspomniano w poście pożegnalnym na stronie Teatru Polskiego w Bydgoszczy.

Zobacz także: Lee Rauch nie żyje. „Kocham cię bracie, życzę dobrej podróży”