Żona Bruce'a Willisa ujawnia nowe fakty. Jest naprawdę źle. "Nie ma leku" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Żona Bruce’a Willisa ujawnia nowe fakty. Jest naprawdę źle. „Nie ma leku”

Żona Bruce’a Willisa ujawnia nowe fakty. Jest naprawdę źle. „Nie ma leku”

W sieci krążą coraz to nowsze doniesienia o zdrowiu Bruce’a Willisa. Sprawy nie wyglądają najlepiej. Hollywoodzki aktor nie jest do końca świadomy. Zdarza się, że nie poznaje swojej rodziny. Żona artysty zamieściła kolejne nagranie, w którym przekazała najnowsze informacje.

Fani kultowego aktora kina akcji – Bruce’a Willisa, nie mają powodu do radości. Od pewnego czasu krążyły pogłoski o chorobie artysty. U gwiazdora zdiagnozowano afazję i otępienie czołowo-skroniowe. Żona Willisa nie ma najlepszych informacji, z jej mężem jest naprawdę źle. „Obecnie nie ma leku ani żadnego innego sposobu na jego leczenie” – podkreśliła smutno Emma Heming Willis.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Druzgocąca diagnoza Bruce’a Willisa

Kilka miesięcy temu rodzina Bruce’a Willisa wydała oświadczenie, że aktor zmaga się z afazją i musi z tego powodu zakończyć swoją karierę. U aktora zdiagnozowano także otępienie czołowo-skroniowe, które należy do zespołu chorób neurodegeneracyjnych. Aktor ma ogromne kłopoty z porozumiewaniem się i komunikacją werbalną.

Zobacz także: Smutny wpis Katarzyny Herman chwyta za serce. „Bardzo bez ciebie łyso”

Żona aktora – Emma Heming Willis opublikowała na Instagramie wpis, w którym przekazała smutną wiadomość na temat sytuacji, w jakiej znalazł się jej mąż.

Odkąd wiosną 2022 roku ogłosiliśmy, że Bruce cierpi na afazję, stan jego zdrowia pogorszył się i teraz mamy bardziej szczegółową diagnozę: otępienie czołowo-skroniowe (znane jako FTD). Chociaż jest to bolesne, ulgę przyniosło postawienie wreszcie jasnej diagnozy – napisała wówczas Emma.

Aktor ma duże problemy z mówieniem, a także rozpoznawaniem bliskich. Emma Heming Willis na bieżąco informuje opinię publiczną o obecnym stanie zdrowia swojego męża. Nie unika tematu, ponieważ ma nadzieję, że w ten sposób uda się jej zbudować wokół aktora atmosferę względnego spokoju. W najnowszym wywiadzie ujawniła, jak ich córki reagują na chorobę ojca.

Zobacz także: Maciej Stuhr zagrał w „Zielonej granicy”. Tak odpowiada na hejt

Choroba aktora wciąż postępuje. Nie ma na nią leku

Bruce Willis cierpi na wyjątkowo rzadką formę demencji. Piękna żona aktora załamuje ręce. Nie ma bowiem na nią żadnego skutecznego lekarstwa.

Emma Heming Willis udzieliła w poniedziałek 25 września wywiadu w programie „TODAY”. Opowiedziała w nim, jak rodzina radzi sobie z chorobą aktora. Zrobiła to z okazji trwającego od 24 września do 1 października Światowego tygodnia Świadomości FTD.

Nauczyłam się, że demencja jest trudna. Jest trudna dla osoby zdiagnozowanej, ale również trudna dla rodziny. Nie ma różnicy dla Bruce’a, dla mnie i dziewczynek. Kiedy mówią, że to choroba rodzinna, rzeczywiście tak jest – wyznała smutno.

Bruce Willis doczekał się wraz z obecną żoną dwóch córek: 11-letniej Mabel Ray oraz 9-letniej Evelyn Penn. Kobieta zdradziła w rozmowie, że ich dom zawsze był otwarty i dużo rozmawiają, nie ukrywając nic przed córkami. Dziewczynki doskonale orientują się zatem w sytuacji i wiedzą, na czym polega choroba ich taty. Aktor ma jeszcze trzy dorosłe córki z poprzedniego małżeństwa z aktorką – Demi Moore: Rumer Willis, Tallulah Belle Willis oraz Scout LaRue Willis.

Gdy wiemy, czym jest choroba z medycznego punktu widzenia, wszystko nabiera sensu. To było ważne, żeby dowiedziały się, co się dzieje z ich tatą. Nie chciałam, żeby demencja Bruce’a była wstydliwa

Zobacz także: Keith Richards ostro o obecnych trendach. Tak legenda Stonesów opisała rap i pop

Partnerka aktorka powiedziała również: – Najgorsze jest to, że nie wiem, czy on wie. Naprawdę trudno to stwierdzić. Czasami mam wrażenie, że zdaje sobie sprawę, że jest chory… Chociaż myślę, że może jednak lepiej by było, gdyby nie wiedział – wyznała.

Żona Willisa w poruszających słowach o uczuciach do męża

Emma Heming Willis wyznała także wzruszona, że jej mąż jest dla niej unikatowym darem. Mężczyzna nauczył bowiem całą swoją rodzinę wyjątkowej miłości, cierpliwości, a także dodał im odporności. Warto dodać, że nie postrzega siebie jako opiekunki. Jej zdaniem troszczy się o męża i jest jego „partnerką w opiece”. Zaapelowała do ludzi, jak ważne jest, by wszystkie osoby w podobnej sytuacji nie szczędziły sobie troski i wzajemnie o siebie dbały. 

Ważne jest, aby „partnerzy w opiece” wzajemnie o siebie dbali, tak aby mogli być jednocześnie najlepszą opieką i partnerem dla osoby, którą się opiekują.

Bruce Willis to jeden z najpopularniejszych i najlepiej opłacanych aktorów w Hollywood. Sławę i poklask fanów przyniosły mu role w takich filmach jak: „Szklana pułapka”, „Pulp Fiction”, „Armageddon”, „Piąty element” czy „Red” i „Red 2”. W 1999 r. doprowadziło to Bruce’a na listę stu najbardziej wpływowych ludzi filmu magazynu Empire.

Zobacz także: To pokazał w sieci Hubert Urbański. Fani bardzo zaniepokojeni

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!