To pokazał w sieci Hubert Urbański. Fani bardzo zaniepokojeni » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > To pokazał w sieci Hubert Urbański. Fani bardzo zaniepokojeni

To pokazał w sieci Hubert Urbański. Fani bardzo zaniepokojeni

Hubert Urbański to jeden z najsłynniejszych polskich prezenterów. Prowadzący teleturniej „Milionerzy” zazwyczaj jest pogodny i uśmiechnięty. Jednak tym razem zaniepokoił fanów. To, co Urbański pokazał w sieci, wywołało smutek wśród internautów.

Hubert Urbański od lat prowadzi „Milionerów”. Program, którego jest twarzą, trudno sobie wyobrazić bez pogodnego prezentera. Na ekranie wykazuje się nie tylko profesjonalizmem i opanowaniem. Potrafi idealnie rozładować napięcie i w błyskotliwy sposób zażartować z niepewności uczestników. Fani uwielbiają Huberta Urbańskiego za jego poczucie humoru.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Niestety, tym razem gwiazdor TVN zaskoczył swoich obserwatorów smutną fotografią. Bez żadnego konkretnego komentarza opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym wygląda, zdaniem fanów, dość niepokojąco. Co się dzieje z Hubertem Urbańskim?

Fani drżą o Huberta Urbańskiego

Prezenter pozuje do zdjęcia w lustrze. Jego twarz oświetla lampka. Być może to wina niesprzyjającego oświetlenia, a może jednak coś jest na rzeczy? Internauci niepewnie pytają: – Hubercie, co jest? – czytamy pod fotką.

Zobacz także: Tak Tadeusz Sznuk traktuje uczestników „1 z 10”. Gracz ujawnia prawdę

Zaniepokojeni fani twierdzą, że ktoś „postarzył” Urbańskiego. Inni martwią się, że w jego życiu dzieje się „coś poważnego”, bo z fotografii płynie „mrok i smutek”. Właśnie dlatego kierują w stronę idola słowa otuchy i wsparcia życząc mu dużo zdrowia i siły. To jednak nie wszystkie komentarze.

Normalnie już się nie odchudzaj.

A skąd taki smutek, nostalgia, zamyślenie, zasmucenie…

Zobacz także: „Chłopi” kandydatem do Oscara. Tak piszą o nas w USA

Nic nie trzeba mówić, dużo zdrówka i siły.

Jej, ale smutno się zrobiło.

Panie Hubercie, wyraz twarzy smutny… Jeżeli coś się poważnego dzieje, dużo siły życzę.

Podobnie jak fani, mamy nadzieję, że u Huberta Urbańskiego wszystko w porządku. Być może to jedynie artystyczny zamysł prezentera i fotografia jest jedynie nostalgicznym autoportretem gwiazdora. Co sądzicie?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!