Agata Rubik zaatakowana w sieci. Tak odgryzła się hejterce
Strona Główna > Agata Rubik zaatakowana w sieci. Tak odgryzła się hejterce

Agata Rubik zaatakowana w sieci. Tak odgryzła się hejterce

Rubikowie postanowili przeprowadzić się do słonecznej Kalifornii. Agata Rubik na bieżąco relacjonuje swoje życie w Miami. Nie każdemu się to jednak podoba. Jedna z internautek skrytykowała żonę kompozytora. Ta zdecydowała się odgryźć.

Piotr i Agata Rubikowie już od jakiegoś czasu znajdują się w USA. Piotr chce rozkręcić tam biznes i podbić amerykański rynek. Natomiast Agata Rubik na bieżąco relacjonuje ich nowe życie. Widać, że nowa rzeczywistość sprawia im wiele radości. Nie każdy jednak podziela ich szczęście. Pewna internautka postanowiła w niewybredny sposób skomentować jej działalność w sieci.

Zobacz także: Ela Romanowska nie wytrzymała. To zrobiła na planie „Nasz Nowy Dom”

„Amerykański sen” w Miami

Jakiś czas temu Agata Rubik wyprzedawała niepotrzebne rzeczy przed przeprowadzką do Kalifornii. Znalazły się tam luksusowe torebki, buty czy konsola do gier. Część obserwujących była wyraźnie zaskoczona cenami. Wygląda jednak na to, że udało się zakończyć sprzedaż, bo od jakiegoś czasu Rubikowie przebywają za oceanem.

Agata Rubik często udostępnia relacje na swoim profilu na Instagramie. Ostatnio dzieli się z fanami swoimi pierwszymi chwilami po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Pochwaliła się już nowym mieszkaniem oraz najbliższą okolicą. Rubikowie zamieszkali bardzo blisko plaży, ale mają też do dyspozycji basen. Wygląda jednak na to, że pokazywanie tego wszystkiego, obudziło osoby, którym się to nie podoba.

Zobacz także: Tak Foo Fighters oddali hołd Sinéad O’Connor. Wzruszające nagranie to hit

Agata Rubik w konfrontacji z hejterką

Małżeństwo zaczęło układać sobie życie na nowo i wydaje się, że zaczęło im się powodzić. Relacjonowanie wszystkiego przez Agatę Rubik spowodowało wzmożenie negatywnych komentarzy. Nie każdemu podoba się, że żona kompozytora wszystko relacjonuje. Pod jednym z jej wpisów na Instagramie pojawił się niewybredny komentarz.

Życie na pokaz, to prosimy jeszcze relację z pierwszej kupy waszej – napisała internautka.

Agata Rubik już od dawna zmaga się z negatywnymi komentarzami. Przeważnie pozostawia je bez żadnej reakcji. Tym razem jednak postanowiła odpowiedzieć i odgryźć się hejterce.

Niestety, już za późno… – odpowiedziała Rubik.

Raczej mało kto spodziewał się odpowiedzi. Czy wchodzenie w dyskusję z takimi wypowiedziami ma sens?

Zobacz także: Słynny aktor rzucił „Na Wspólnej” i zamieszkał na łodzi. „Poraził mnie piorun”