Adele: z jej zdrowiem nie jest najlepiej. Czy to koniec jej kariery?
Strona Główna > Ze zdrowiem Adele nie jest najlepiej. Czy to koniec jej kariery?

Ze zdrowiem Adele nie jest najlepiej. Czy to koniec jej kariery?

Adele, ma na swoim koncie wielkie przeboje jak „Someone Like You” czy „Hello” i liczne nagrody Grammy. Ostatnio wokalistka postanowiła podzielić się smutną prawdą na temat swojej choroby na koncercie w Caesars Palace Colosseum w Las Vegas.

Adele i jej niekończące się pasmo sukcesów

Adele nie może narzekać ostatnio na brak sukcesów na polu zawodowym. Autorka przebojów jak „Rumour Has It”, „Oh my God” czy „Rolling In The Deep” ma wiele powodów do świętowania. Wygrana nagrody Grammy czy pełna widownia w trakcie jej występów, promujących jej najnowszą płytę „30” w Las Vegas to tylko niektóre z nich. Podczas jednego z nich wokalistka postanowiła podzielić się z publicznością zgromadzoną w Caesars Palace Colosseum tym, co jej ostatnio dolega.

Szczere wyznanie Adele w Las Vegas

Adele jakiś czas temu wyznała w rozmowie dla magazynu „The Face”, że zmaga się z rwą kulszową. Na tę przypadłość cierpi od 13 do 40 procent naszej populacji. Artystka zmaga się z przepukliną dysków, co szczególnie przypomina o sobie w trakcie koncertów czy zaniedbywaniu prawidłowej postawy. Wokalistka postanowiła wyjawić publiczności w Las Vegas, co sądzi na temat swojej choroby:

Czy ktoś jeszcze w moim wieku zaczyna mieć chore kolana?

Mam naprawdę paskudną rwę kulszową w lewej nodze, a mojego dysku L5 już tam k**wa nie ma. Jest zużyty

Adele kiedyś i dziś

Adele w walce z chorobą pomogła zmiana stylu życia. Jakiś czas temu Adele przeszła na dietę i straciła ponad 40 kilogramów. Ta decyzja z pewnością sprawiła, że wokalistce zdecydowanie łatwiej jest funkcjonować na co dzień. Pomagają jej w tym również ćwiczenia na mięśnie brzucha, które wzmacniają jej postawę.

Polecamy również: