Ania Wyszkoni nowym singlem zapowiada album "Z cegieł i łez" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Ania Wyszkoni nowym singlem zapowiada album „Z cegieł i łez” [WIDEO]

Ania Wyszkoni nowym singlem zapowiada album „Z cegieł i łez” [WIDEO]

Premiera albumu „Z cegieł i łez” odbędzie się już w najbliższy piątek 25 listopada 2022 roku.

Niech ten przewrotny tytuł was nie zwiedzie. Ania Wyszkoni nadal jest ikoną wrażliwości, subtelności i nostalgii. Do sieci trafił teledysk do tytułowego utworu z płyty „Z cegieł i łez”.

Jak zdradza sama artystka jej piąty studyjny album „Z cegieł i łez” na pewno nas zaskoczy swoim ładunkiem emocjonalnym, z pewnością też nie raz wzruszy i rozmarzy… w tym Ania Wyszkoni jest przecież specjalistką.

Ania potrafi głośno milczeć swoim magnetycznym głosem jak nikt inny. Gdy śpiewa o Wenus i UFO w piosence „Wysoko wysoko”, zabiera nas do innego świata, w którym, mamy wrażenie… sama znalazła się po raz pierwszy. Ale czujemy, że znalazła tu swoje miejsce i rozgościła się w nim na dobre. Kiedy śpiewa „przy tobie najlepiej wiem, po każdej nocy wraca dzień; ty mnie, ja ciebie bardzo też” przypominamy sobie, że najpiękniejsze teksty o miłości potrafi wyśpiewać właśnie ona. A kiedy w singlowym utworze „Było minęło” śpiewa „obejmiemy ziemię łańcuchem rąk, nawet daleko stąd usłyszą nasz głos, słońce wyjdzie mimo największych burz, było minęło spójrz, nie grożą nam już”, wywołuje dreszcz wzruszenia i napawa nadzieją.

Tak potrafi tylko ona – dziewczyna ze Śląska z układem nerwowym na wierzchu. Każdy, kto był choć raz na jej koncercie, wie, że nie da się obok jej wrażliwości i głosu przejść obojętnie. Sama mówi o sobie, że nie jest stworzona na te czasy. Pośpiech, pogoń za popularnością i lans za wszelką cenę są jej całkowicie obce.

Polecamy również: