Pink złożyła wzruszający hołd Olivii Newton-John. Artystka otrzymała owacje na stojąco [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Pink złożyła wzruszający hołd Olivii Newton-John. Artystka otrzymała owacje na stojąco [WIDEO]

Pink złożyła wzruszający hołd Olivii Newton-John. Artystka otrzymała owacje na stojąco [WIDEO]

Pink złożyła hołd ikonie muzyki i kina, Olivii Newton-John, podczas gali American Music Awards 2022, która została wyemitowana w minioną niedzielę, 20 listopada.

Pink skradła show podczas 50. dorocznej ceremonii rozdania nagród American Music Awards w niedzielę (20 listopada) z emocjonalnym hołdem dla Olivii Newton-John. Artystka zaśpiewała przebój „Hopelessly Devoted To You”. Cały występ możecie zobaczyć poniżej.

Miałam przyjemność przebywać w jej pobliżu kilka razy i była tak kochana, jak można sobie wyobrazić. Była ikoną i to naprawdę wielki zaszczyt móc śpiewać jej przebój.

– powiedziała Pink o Newton-John

Olivia Newton-John miała na swoim koncie wiele sukcesów – w tym sama wygrała aż 10 nagród American Music Awards. Swoje życie poświęciła także filantropii. Była aktywna i zaangażowana w różnego rodzaju działania społeczne niemal do samego końca. Artystka zmarła na raka piersi w wieku 73 lat w sierpniu tego roku.

P!nk ogłosiła niedawno europejską trasę Summer Carnival. Już 16 lipca 2023 roku wystąpi dla polskiej publiczności na PGE Narodowym. Po raz pierwszy od 2019 roku, po fenomenalnie wyprzedanej trasie Beautiful Trauma World Tour, artystka wraca do nas z nową energią i swoim potężnym głosem.

Polecamy również: