Zaśpiewali na ulicy przebój "Shallow" z filmu "Narodziny Gwiazdy". Takiej widowni się nie spodziewali! [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zaśpiewali na ulicy przebój „Shallow” z filmu „Narodziny Gwiazdy”. Takiej widowni się nie spodziewali! [WIDEO]

Zaśpiewali na ulicy przebój „Shallow” z filmu „Narodziny Gwiazdy”. Takiej widowni się nie spodziewali! [WIDEO]

Ta młoda, utalentowana artystka z Irlandii już niejednokrotnie zachwycała nas coverami największych przebojów. Ostatnio coraz częściej zaprasza gości, z którymi tworzy piękne duty. Przed Wami jeden z nich.

Allie Sherlock to młoda irlandzka piosenkarka. Jej kanał na YouTubie obserwuje ponad 5 mln użytkowników. Można na nim znaleźć przede wszystkim nagrania z jej występów na Grafton Street w Dublinie.

Ostatnio podczas koncertu na ulicach Dublina wykonała w towarzystwie kolegi Jamala Corriego przebój „Shallow” z filmu „Narodziny gwiazdy. Nagle wokół nich zebrała się wielka publiczność! Zobaczcie!

„Narodziny gwiazdy”to muzyczny melodramat w reżyseriiBradleya Coopera. Jest to już czwarty remake musicalu o tym samym tytule z 1937 roku. Film opowiada burzliwą historię związku muzyka Jacksona Maine’a (Bradley Cooper) i kelnerki Ally (Lady Gaga). Ich miłość zostaje wystawiona na ciężką próbę, ponieważ mężczyzna jest alkoholikiem.

Pochodząca z filmu piosenka„Shallow”, którą Lady Gaga wykonała razem z Bradleyem Cooperem, otrzymała cztery nominacje do nagrody Grammy, z czego wygrała w dwóch kategoriach: Najlepszy występ popowy w duecie/grupie oraz Najlepsza piosenka napisana do filmu kinowego/telewizyjnego. Otrzymała również Złoty Glob i statuetkę Oscara dla Najlepszej piosenki filmowej.

Polecamy również: