Bajeczna osiemnastka córki Natalii Kukulskiej. "Co to była za impreza"! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Bajeczna osiemnastka córki Natalii Kukulskiej. „Co to była za impreza”!

Bajeczna osiemnastka córki Natalii Kukulskiej. „Co to była za impreza”!

Anna, córka Natalii Kukulskiej, 4 maja skończyła 18 lat. Z tej okazji wyprawiono huczne urodziny. Kukulska podzieliła się z fanami zdjęciami z imprezy.

Przyjęcie urodzinowe córki Natalii Kukulskiej zorganizowano w modnym klubie w centrum Warszawy. Nie zabrakło wyjątkowych kreacji, znanych gości i wspaniałego tortu. Wielu zaproszonych przebrało się za postacie z bajek. Na fotografiach z przyjęcia można dojrzeć m.in. Dorotę Szelągowską, której strój – podobnie jak kostium Kukulskiej – nawiązuje do animowanych filmów o Myszce Miki.

Czytaj także: Steczkowska w „Milionerach”. Poległa na tym pytaniu

Natalia Kukulska o bajkowych urodzinach córki

Natalia Kukulska pochwaliła się zdjęciami z przyjęcia na swoim profilu na Instagramie. Wygląda na to, że osiemnastka była wyjątkowo udana! Zarówno goście, jak i solenizantka i jej mama, wyglądają na szczęśliwych i zadowolonych. Najwyraźniej bawili się wyśmienicie! Potwierdza to zresztą wpis Natalii Kukulskiej, jaki towarzyszy zdjęciom z klubu.

Czytaj także: Royal Wedding jak z bajki! Wśród gości książę William i księżna Kate

„Co to była za impreza… Bajkowa! Wymarzona i zasłużona! Cudowni goście, wspaniałe miejsce i szalone stroje i tańce… Takie wejście w dorosłość, to rozumiem! Wzruszeń i wspomnień tez nie zabrakło… Z mojego maleństwa taka piękna księżniczka! To niezwykły moment w życiu – tuż po maturze, tuż przed studiami” – napisała Natalia Kukulska.

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka

Natalia Kukulska i perkusista Michała Dąbrówka są małżeństwem od 2000 roku. Mają troje dzieci: syna Jana (urodzonego w 2000 roku) i dwie córki: Annę (urodzoną w roku 2005), Laurę (urodzoną w roku 2017). Mieszkają w Komorowie pod Warszawą.

Czytaj także: Marianna Schreiber z nowym nosem jest nie do poznania! Uwierzycie, że to wciąż ona?