Marianna Schreiber z nowym nosem jest nie do poznania! Uwierzycie, że to wciąż ona? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Marianna Schreiber z nowym nosem jest nie do poznania! Uwierzycie, że to wciąż ona?

Marianna Schreiber z nowym nosem jest nie do poznania! Uwierzycie, że to wciąż ona?

Marianna Schreiber wrzuciła na swoje social media zdjęcie, na którym wyraźnie widać ogromną zmianę. Celebrytka postanowiła zoperować sobie nos! W swoim wpisie wyraziła radość z metamorfozy, a także chwaliła lekarza, który podjął się przeprowadzenia operacji.

Marianna Schreiber niedawno przeszła długo wyczekiwaną operację plastyczną nosa. Poprawianie urody nie jest dla celebrytki tematem tabu. Co więcej, Marianna dumnie prezentuje, jak bardzo zmieniła się jej twarz. Pochwaliła się zdjęciami.

Marianna Schreiber pod koniec maja przeszła operację nosa. Jak można wywnioskować z jej wpisów jest zachwycona efektem końcowym. Podziękowała wylewnie doktorowi za to, że dzięki niemu poczuła się piękna.

Marianna Schreiber wcześniej zamieściła na swoim profilu Instagramie zdjęcie, na którym ma na twarzy widocznie zasinienia i opatrunki. Celebrytka poinformowała w ten sposób fanów, że przeszła operację plastyczną nosa. Dodała także, że latami marzyła o tej metamorfozie. Teraz na swoim profilu w social mediach zamieściła zdjęcia, na których widać zdjęcia “przed i po”. 

Zobacz również: Steczkowska w „Milionerach”. Poległa na tym pytaniu

Naprawia ludzkie ciało i duszę

Panie Doktorze, z całego serca dziękuję za to, co Pan dla mnie zrobił. Odmienił Pan moje życie. Spełnia Pan marzenia. Naprawia ludzkie ciało i duszę – napisała wzruszona Marysia.

Marianna napisała też z jakimi trudnościami dotychczas się borykała. Wymieniła kilka z nich. Lekarze zgodnie uznali, że jej nos ma nierówności w obrębie grzbietu, szerokie kości nosowe, asymetryczny, opadający czubek i krzywą przegrodę. Problem miał zatem nie tylko podłoże kosmetyczne, ale też zdrowotne.

Zobacz również: Jej kariera rozpoczęła się w „Szansie na sukces”. Ten występ przeszedł do historii

Nie wszyscy podzielają zachwyt

W komentarzach na Instagramie pojawiły się zarówno przychylne, jak i negatywne opinie. Część z internautów zachwala nowy nos celebrytki: „Ogromna różnica. Przepięknie teraz”, „Zdecydowanie łagodniejszy wyraz twarzy, dobra robota”, „Jest pięknie. Cieszę się razem panią”. Inni z kolei krytykują metamorfozę celebrytki: „Czy tylko ja mam wrażenie, że teraz jest gorzej?”, „Poprzedni nos znacznie lepiej do pani charakteru, ten jest zbyt słodki”, „No nie wiem. Wg mnie wygląd przed był nienaganny, co do innych kwestii się nie wypowiem” – piszą.

Zobacz również: Tajemnica Elżbiety II. Co oznaczał w jej życiu numer 230873?

Marianna Schreiber o operacji

Czekałam 15 lat. Od najmłodszych lat, od momentu dorastania każda dziewczynka, młoda kobieta zaczyna zwracać uwagę i przywiązuję coraz większą wagę do swojego wyglądu (…) Chcę normalności i chce poczuć się piękna, ale piękna dla siebie. Wyłącznie dla siebie, dla swojego spokoju (…) nie chcę nic ukrywać i kłamać (…) chcę się poczuć zdrowa i zdjąć ze swojej głowy, chociaż część ciężaru, który codziennie ponoszę – wyznała.

Zobacz również: Justyna Kowalczyk o uczuciach do męża: „Na tym moim zdaniem polega miłość”