Blanka jako klocek LEGO. "Bejba wymiata!"
Strona Główna > Blanka jako klocek LEGO. „Bejba wymiata!”

Blanka jako klocek LEGO. „Bejba wymiata!”

Blanka Stajkow jako klocek LEGO? Reprezentantka Polski na Eurowizji 2023 doczekała się swojej wersji w najsłynniejszych klockach świata. Odwzorowano jej występ na międzynarodowym konkursie. Blankę jako klocek LEGO po prostu trzeba zobaczyć!

Blanka w wersji LEGO właśnie stała się faktem! Piosenkarka, która reprezentowała Polskę podczas Eurowizji 2023 doczekała się wersji ze słynnych klocków. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać roztańczoną wokalistkę, która wygląda jak kultowy ludzik z duńskiego przedsiębiorstwa.

Zobacz także: Quiz: Która gwiazda jest młodsza? Będziesz mistrzem, jeśli trafisz 10/10

Wideo pojawiło się na TikToku. Stworzyli je autorzy kanału Music Bricks. To fani zarówno Eurowizji jak i klocków LEGO. Postanowili odtworzyć występ uczestników konkursu, w tym również Blanki Stajkow. W takiej wersji jeszcze nie występowała. Na filmiku zamieniła się w ludzika z klocków.

Blanka Stajkow w wersji LEGO

Twórcy wykorzystali taneczną solówkę polskiej reprezentantki. Odtworzyli niemal każdy szczegół, który zaprezentowała na scenie podczas tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji.

Zobacz także: Kora była w związku z Terleckim. Tak traktował ją polityk

Dance break Blanki odtworzono w najmniejszym szczególe. Występuje ona nie tylko w pomarańczowym stroju, ale również z tancerzami, co także można zobaczyć na nagraniu. Co więcej, tak jak na scenie w Liverpoolu, zrywają oni fioletową chustę z bioder wokalistki. Tego po prostu nie można przegapić!

Mamy nadzieję, że podoba wam się „Solo” w wersji LEGO – czytamy pod nagraniem.

@musicbricks

Blanka – Solo – Poland! Hope you like solo in lego #solo #eurovision #eurovision2023 #blanka @blikeblanka

♬ original sound – Music Bricks – Music Bricks

Zdaniem internautów, taka wersja jest jeszcze lepsza niż oryginalny występ. Zwracają uwagę na szatę graficzną i ruch kamer. – Oprawa graficzna, ruchy kamer lepsze niż w oryginalne – czytamy jeden z komentarzy. Inna osoba stwierdziła, że taniec klocków jest bardzo zabawny, a niektórzy uznali, że „bejba wymiata nawet w LEGO”. Zgadzacie się?

Zobacz także: Fani naprawdę powiedzieli to Rodowicz. Nie wiedziała jak zareagować