Blanka miała wystąpić w Ożarowie Mazowieckim. Odwołała koncert przez "galopującą karierę" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Blanka miała wystąpić w Ożarowie Mazowieckim. Odwołała koncert przez „galopującą karierę”

Blanka miała wystąpić w Ożarowie Mazowieckim. Odwołała koncert przez „galopującą karierę”

Blanka planowała wystąpić na scenie podczas Dni Ożarowa Mazowieckiego. Okazuje się, że artystka nie pojawi się jednak na święcie miasta. Powodem jest jej „galopująca kariera”.

17 czerwca Blanka Stajkow miała wystąpić na Dniach Ożarowa Mazowieckiego. Gospodarze imprezy uzgodnili termin z dużym wyprzedzeniem. Teraz okazuje się, że artystka nie pojawi się jednak na wydarzeniu. Wszystko z uwagi na… „galopującą karierę”.

Blanka zlekceważyła fanów z Ożarowa Mazowieckiego?

Na stronie internetowej Ożarowa Mazowieckiego pojawiło się oświadczenie managementu Blanki.

„Ze względu na galopującą karierę Blanki i niezwykle intensywny czas po Eurowizji, artystka nie była w stanie przygotować koncertu o odpowiedniej jakości, długości oraz wartości artystycznej. Przepraszamy za sytuację związaną z odwołaniem koncertu, ale wierzymy, że wrócimy do Państwa z należycie przygotowanym materiałem oraz show koncertowym. Liczymy na zrozumienie”.

Wygląda na to, że Blanka i jej management mogą się przeliczyć. Organizatorzy imprezy nie mają zamiaru zostawić tak tej sprawy. Oni również zabrali głos.

Czytaj także: Afera wokół Opola! Doda zwyzywana, reżyser przeprasza

„Argumenty i stanowisko naszego Partnera są zupełnie niezrozumiałe, ponieważ Organizator zadbał o podpisanie umowy z Artystką odpowiednio wcześniej, dlatego też Organizator w imieniu mieszkańców będzie oczekiwał stosownego zadośćuczynienia ze strony Managementu i Artystki”.

Blanka na Eurowizji

Blanka Stajkow reprezentowała Polskę na ostatnim Konkursie Piosenki Eurowizji, który odbywał się w Liverpoolu. Zaśpiewała utwór „Solo”. Zajęła 19. miejsce, gromadząc na swoim koncie 93 punkty.

Czytaj także: Przełomowe odkrycie na temat hitu „Bohemian Rhapsody”. Wyczytali to w tajnych zapiskach!

Kim jest Blanka Stajkow?

Blanka Stajkow ma 24 lata. Jest córką byłej polskiej modelki i bułgarskiego przedsiębiorcy. Dotychczas próbowała swoich sił nie tylko na scenie. W 2021 roku wzięła udział w eliminacjach do 10. edycji programu „Top Model” w TVN.

Czytaj także: Rosjanka werbowała młode dziewczyny dla lidera Rammsteina. Szokujące, co działo się za kulisami