Była gwiazdą "13 posterunku". Teraz trudno ją poznać! Co za zmiana » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Była gwiazdą „13 posterunku”. Teraz trudno ją poznać! Co za zmiana

Była gwiazdą „13 posterunku”. Teraz trudno ją poznać! Co za zmiana

Aleksandra Woźniak zapadła widzom w pamięć jako Kasia z „13. posterunku”. Z Cezarym Pazurą stanowiła zgrany duet. Jednak kilka lat temu kompletnie zniknęła z ekranów i postanowiła obrać inny kierunek. Jak dziś wygląda Aleksandra Woźniak?

Aleksandra Woźniak przed kamerami zadebiutowała w 1992 roku w spektaklu telewizyjnym „Janko Muzykant”. Największą sławę przyniósł jej oczywiście „13. posterunek”. Potem pojawiła się m.in. w „Klanie”, „Daleko od noszy”, „Plebanii” czy „Złotopolskich”. W 2018 roku po raz ostatni wystąpiła w 2018 roku w filmie „Verliebt in Masuren”. Aktorka przez lata mocno się zmieniła.

Jak dziś wygląda Kasia z „13. posterunku”?

Aleksandra Woźniak przyznała po latach, że po występie w „13. posterunku” przylgnęła do niej łatka aktorki jednej roli. Chociaż ludzie od razu ją pokochali, to momentami cierpiała z powodu bycia „komercyjną aktorką”.

Zobacz także: Edyta Górniak miała śpiewać dla Bonda! Ten utwór stworzyła pod film

– Gdybym wiedziała, co się wydarzy później, nie zagrałabym w „13. posterunku”. […] W momencie zagrania w „13. posterunku” okrzyknięto mnie komercyjną serialową aktorką. […] Myślę, że gdyby nie szufladka „13. posterunku”, miałabym dużo więcej okazji, by się wykazać. Aktorom serialowym rzadko składane są propozycje wzięcia udziału w ambitnych projektach. Nie mają nawet szansy, żeby dostać się na casting do poważnego filmu – mówiła w jednym z wywiadów dla „Plejady”.

Aleksandra Woźniak miała 22 lata, kiedy zadebiutowała w „13. posterunku”. Widzowie kojarzyli ją z blond grzywką, głupiutkimi tekstami i krótkimi spódniczkami. Po tamtym image’u zostało już tylko wspomnienie. Aktorka eksperymentowała jeszcze z blondem, ale jej serce skradła ciemna fryzura.

Zobacz także: Męskie Granie 2023: Jest już hymn tej edycji! „Supermoce” będą hitem lata?

Czym dziś zajmuje się Aleksandra Woźniak?

Aleksandra Woźniak postanowiła skończyć z karierą aktorską i zajęła się psychologią – wcześniej rzuciła PWST na rzecz filologii języka niemieckiego. W 2016 roku rozpoczęła studia na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Od 2019 roku przyjmuje pacjentów we własnym gabinecie terapeutycznym. Wraz z przyjaciółką utworzyła też spółkę Humanica.

Aktorka wychowuje dziś dwie córki ze związku z politologiem Tomaszem Kuszłejko – Julię i Annę. Jak sama przyznała, macierzyństwo to jej najważniejsza rola w życiu. Dziś dziewczęta są już pełnoletnie.

Życie prywatne Aleksandry Woźniak również się układa. Wyszła za mąż po raz trzeci, a jej wybrankiem jest Szymon Miszewski, politolog. Całą rodziną (mężczyzna ma dwie córki z pierwszego małżeństwa) mieszkają w Gdańsku.

Zobacz także: „Przestańcie”! Taylor Swift ruszyła na ratunek fance podczas koncertu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *