„Chasing Pavements”: Kanadyjka oczarowała słuchaczy akustycznym wykonaniem przeboju Adele [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Chasing Pavements”: Kanadyjka oczarowała słuchaczy akustycznym wykonaniem przeboju Adele [WIDEO]

„Chasing Pavements”: Kanadyjka oczarowała słuchaczy akustycznym wykonaniem przeboju Adele [WIDEO]

Piosenki autorstwa Adele nie należą do łatwych i często stanowią dla wykonujących je artystów niemałe wyzwanie. Zobacz, jak z utworem „Chasing Pavements” poradziła sobie Erez Zobary oraz grupa stories.

Stories jest amerykańską grupą muzyczną, która nagrywa profesjonalne, akustyczne covery. Przy realizacji projektów współpracuje z bardziej lub mniej znanymi instrumentalistami i wokalistami – w ich studiu pojawiła się między innymi dodie czy Ben Barnes. Młody zespół swoje nagrania publikuje w serwisie YouTube, na którym subskrybuje go niemal 150 tysięcy użytkowników.

Ostatnio stories do współpracy zaprosiło pochodzącą z Toronto Erez Zobary, która specjalizuje się w muzyce pop i R&B. Kobieta nie poprzestaje na coverach, a tworzy własną muzykę – w 2019 roku ukazał się jej debiutancki album „July Clouds”. Owocem tej muzycznej kolaboracji była wyjątkowa, akustyczna wersja utworu Adele „Chasing Pavements”.

Utwór „Chasing Pavements” pochodzi z debiutanckiego albumu studyjnego angielskiej piosenkarki Adele. Do stworzenia tekstu artystkę zainspirowało odkrycie zdrady jej chłopaka oraz późniejsza kłótnia w pubie. Autorka opisuje bezowocne, pełne prób i błędów dążenie kobiety do znalezienia szczęścia. Utwór zdobył wiele muzycznych nagród i jest często nazywany jedną z najlepszych piosenek Adele.

Polecamy również: