Maciej Dowbor odejdzie z Polsatu? Gąsowski apeluje do kolegi
Strona Główna > Maciej Dowbor odejdzie z Polsatu? Gąsowski apeluje do kolegi

Maciej Dowbor odejdzie z Polsatu? Gąsowski apeluje do kolegi

Edward Miszczak wprowadza wiele zmian w Polsacie. Jedną z poszkodowanych jest Katarzyna Dowbor, a ostatnio temat opuszczenia telewizji zaczął krążyć wokół jej syna. Piotr Gąsowski sam odszedł ze stacji, a teraz odniósł się do całej sprawy i zaapelował do Macieja Dowbora.

W telewizji Polsat wciąż trwają przetasowania, które nie podobają się wielu telewidzom. W ostatnim czasie największe kontrowersje wzbudziło zwolnienie Katarzyny Dowbor, prowadzącej dotąd program “Nasz nowy dom”. Zastąpi ją Elżbieta Romanowska, którą będzie można zobaczyć już w najnowszym sezonie.

Zobacz także: Katarzyna Dowbor znowu remontuje. Będzie konkurencja dla programu „Nasz nowy dom”?

Z telewizją pożegnał się również Piotr Gąsowski, który postanowił wypowiedzieć się na temat Macieja Dowbora, syna dotychczasowej prowadzącej popularny program.

Fani oczekują odejścia Macieja Dowbora

Szokujące zwolnienie Katarzyny Dowbor zdecydowanie nie przypadło fanom do gustu. Coraz częściej apelują też do Macieja Dowbora, aby ten również odszedł z telewizji.

Zobacz także: Wnuczka Grabowskiego płacze na jego widok. „Nie jestem najlepszym dziadkiem”

Fani domagają się, by w geście solidarności z matką, Maciej przestał być współprowadzącym programu “Twoja twarz brzmi znajomo” i zakończył współpracę z Polsatem.

Piotr Gąsowski apeluje do Macieja Dowbora

Piotr Gąsowski odszedł z programu “Twoja twarz brzmi znajomo” po tym, jak została z niego wyrzucona Katarzyna Skrzynecka. Teraz postanowił skomentować całe zamieszanie związane z Maciejem Dowborem. Chodzi o jego potencjalną decyzję o rezygnacji ze współprowadzenia programu.

Kochany Maćku! Przyjacielu! Po pierwsze… przepraszam, że nie powiedziałem ci o tym wcześniej… to był impuls, lawina emocjonalna, żal wielki! Po prostu skowyt za Kasią! Kasia, proszę, wybacz… Po drugie… jeszcze bardziej proszę… zostań w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”! To jest twoje miejsce! Wielokrotnie ci o tym mówiłem i pisałem! Jesteś świetny i kompetentny! Dowcipny i wciąż… młody! Stałeś się w tym programie… mistrzem! I twoi, i nasi fani, i fani tego programu, których kochamy, też by tego chcieli – komentował pod jednym z postów Dowbora w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Viki Gabor w strachu. „Nie da się tego wytłumaczyć”

Czy Maciej Dowbor powinien odejść?

Piotr Gąsowski ostatnio zdecydował się jeszcze raz wrócić do tematu i odpowiedzieć, czy Maciej Dowbor powinien opuszczać program “Twoja twarz brzmi znajomo” i telewizję Polsat. W podcaście “Wojewódzki&Kędzierski” na pytanie Kuby Wojewódzkiego, czy Maciej powinien wykazać się solidarnością z matką, odpowiedział tak:

Nie dotyczy to jego życia w żaden sposób. To jest zupełnie inny program, zupełnie inna redakcja. Na miejscu Kasi Dowbor chyba nie chciałbym, żeby mój syn odszedł.

Czy Waszym zdaniem Maciej Dowbor powinien zrezygnować z programu?

Zobacz także: Tak Bruce Willis walczy z chorobą. Nowe nagranie trafiło do sieci