Czy "Mamma Mia 3" powstanie? Reżyser Ol Parker wygadał się i już wszystko jasne! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Czy „Mamma Mia 3” powstanie? Reżyser Ol Parker wygadał się i już wszystko jasne!

Czy „Mamma Mia 3” powstanie? Reżyser Ol Parker wygadał się i już wszystko jasne!

Reżyser „Mamma Mia: Here We Go Again”, Ol Parker, podzielił się swoimi przemyśleniami na temat trzeciej części muzycznej serii filmowej z przebojami zespołu Abba. Sprawdźcie, co powiedział.

Dla tych, którzy mówią „Gimme! Gimme! Gimme! Mamma Mia 3”, mamy dobrą wiadomość.

Być może nadszedł czas, aby zacząć szukać lotów na fikcyjną grecką wyspę Kalokairi, ponieważ Ol Parker, który wyreżyserował drugi film „Mamma Mia”, wypowiedział się na temat potencjalnego trzeciego filmu. Co powiedział? Okazuje się, że musicale z przebojami zespołu Abba zawsze miały być trylogią.

Judy Cramer, genialna producentka musicalu i dwóch pierwszych filmów, zawsze planowała, że będzie to trylogia. To wszystko, co mogę powiedzieć. Pierwszy film zarobił ogromne pieniądze i myślę, że my też zarobiliśmy przyzwoitą kwotę. Wiem, że jest głód trzeciego i wiem, że ona ma plan. Czy nie byłoby cudownie?

A co dokładnie zobaczylibyśmy w trzecim filmie? Cóż, w 2020 roku Judy powiedziała, że aktywnie pracuje nad pomysłem na „Mamma Mia 3”, zauważając, że planuje wykorzystać cztery nowe piosenki zespołu ABBA, napisane przez członków zespołu, Benny’ego Anderssona i Bjorna Ulvaeusa, którzy skomponowali muzykę do filmów.

Mamy również dobrą informację dla fanów Cher. Nie jest to jeszcze potwierdzona wiadomość, ale wszystko wskazuje na to, że zobaczymy ją w kolejnej odsłonie musicalu „Mamma Mia”. Piosenkarka zdradziła, że prowadziła ostatnio rozmowy z producentką i Amandą Seyfried.

Polecamy również: