"Ghosts Again": Depeche Mode wykonali na żywo nowy singiel. Dave Gahan nie krył wzruszenia [WIDEO]
Strona Główna > Zespół Depeche Mode złożył hołd Fletcherowi. Dave Gahan nie krył wzruszenia [WIDEO]

Zespół Depeche Mode złożył hołd Fletcherowi. Dave Gahan nie krył wzruszenia [WIDEO]

Utwór „Ghosts Again” jest zapowiedzią długo wyczekiwanego albumu „Memento Mori”, który ukaże się 17 marca 2023 roku. Zespół Depeche Mode wykonał go po raz pierwszy na żywo na koncercie w Sanremo.

Nowy singiel Depeche Mode „Ghosts Again”

Depeche Mode, laureaci Rock & Roll Hall of Fame Class of 2020, pod koniec 2022 roku ogłosili, podczas specjalnego wydarzenia w Berlinie, że wydadzą nowy album i wyruszą w światową trasę koncertową w 2023 roku. Memento Mori Tour będzie wspierać nadchodzący 15. studyjny album zespołu – „Memento Mori”, który ukaże się 17 marca 2023 roku.

Kilka dni temu na koncercie w Sanremo zespół po praz pierwszy wykonał na żywo nowy singiel „Ghost Again”, który zadedykowali zmarłemu Fletcherowi. Zobaczcie ten wzruszający moment.

Zespół Depeche Mode na dwóch koncertach w Polsce

Będziemy ich mogli zobaczyć na aż dwóch koncertach w Polsce! 2 sierpnia 2023 roku wystąpią na PGE Narodowym w Warszawie, a 4 sierpnia zagrają koncert w Tauron Arenie w Krakowie.

Memento Mori Tour będzie 19. trasą koncertową Depeche Mode i ich pierwszą od ponad pięciu lat. Ostatnia trasa zespołu, 2017-2018 Global Spirit Tour, była najdłuższą z dotychczasowych i jedną z najlepiej zarabiających tras. Zespół zagrał dla ponad 3 milionów fanów podczas 130 koncertów w całej Europie i Ameryce Północnej.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *