9-letni miłośnik jazzu podbił serca jurorów „The Voice Kids” [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > 9-letni miłośnik jazzu podbił serca jurorów „The Voice Kids” [WIDEO]

9-letni miłośnik jazzu podbił serca jurorów „The Voice Kids” [WIDEO]

Uczestnik brytyjskiej edycji programu pokazał widzom, że w jego małym, młodym ciele kryje się stara dusza.

Dziewięcioletni Sebastian jest prawdziwym znawcą jazzu. Wszystko to dzięki jego rodzicom, którzy miłość do muzyki przekazali mu w genach. Ich rodzinny dom jest pełen instrumentów – od gitar, przez trąbki, po dwustuletnie skrzypce.

Miłość Sebastiana do tego konkretnego gatunku muzyki narodziła się dzięki jego tacie, który pokazywał chłopcu nagrania z występów najsłynniejszych jazzowych artystów. Dziewięciolatek z zadziwiającą jak na jego wiek dojrzałością przyznaje, że w gronie jego ulubionych muzyków znajdują się: Frank Sinatra, Dean Martin oraz Chet Baker.

Wyjątkowa pasja chłopca sprawiła, że rodzice pozwolili mu na występ w brytyjskiej edycji programu „The Voice Kids”, w którym Sebastian zrobił prawdziwą furorę. Wystąpił on, wykonując jazzowy utwór „L-O-V-E”. Zobaczcie, jak na jego śpiew zareagowali jurorzy!

„L-O-V-E” jest utworem napisanym w latach 60. XX wieku przez Berta Kaempferta oraz Milta Gablera. Od tamtej pory piosenka była wykonywana przez wielu artystów – najpierw, jako wersja instrumentalna, przez samego Kaempferta, a w końcu przez Nata Kinga Cole’a oraz Franka Sinatrę, którzy dali ją poznać całemu światu.

Polecamy również: