Kelly Clarkson znów poruszyła publiczność. Tym razem wykonała przebój „Lady in Red” [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kelly Clarkson znów poruszyła publiczność. Tym razem wykonała przebój „Lady in Red” [WIDEO]

Kelly Clarkson znów poruszyła publiczność. Tym razem wykonała przebój „Lady in Red” [WIDEO]

Amerykańska piosenkarka podczas swojego programu rozrywkowego zaprezentowała wzruszające wykonanie utworu Chrisa de Burgha. Przekonajcie się, jak jej poszło!

Kelly Clarkson jest amerykańską piosenkarką, o której świat usłyszał w 2002 roku, dzięki zwycięstwu w pierwszej edycji „American Idol”. Od tamtej pory kariera kobiety naznaczona była wieloma sukcesami – zajęła drugie miejsce w programie „World Idol”, zdobyła trzy statuetki Grammy i podbiła świat wydanym w 2011 roku utworem „Stronger (What Doesn’t Kill You)”. Obecnie artystka prowadzi własny talk-show, „The Kelly Clarkson Show”. Nie odeszła jednak całkowicie od kariery muzycznej – podczas odcinków programu nie tylko rozmawia z gwiazdami. Robi również to, z czego najbardziej zasłynęła – śpiewa.


W ramach tak zwanego Kellyoke możemy usłyszeć interpretacje rozmaitych utworów – od będących na czasie przebojów Billie Eilish, po niestarzejące się hity takie jak „Umbrella”. Jedno jest pewne – kto raz usłyszy cover Kelly Clarkson, będzie stale powracał na jej youtube’owy kanał.


Obejrzyjcie poniższe wideo i przekonajcie się, jak artystka poradziła sobie z utworem, który stał za sukcesem Chrisa de Burhga!

Chris de Burgh napisał „Lady in Red” z myślą o swojej żonie Diane – artystę zainspirowało wspomnienie pierwszego spotkania swojej miłości. Piosenka ukazała się w roku 1986 w ósmym albumie studyjnym brytyjsko-irlandzkiego piosenkarza zatytułowanym „Into the Light”. Błyskawicznie stała się międzynarodowym hitem, zmieniając Chrisa w prawdziwą gwiazdę.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *