„Somebody to love”: Posłuchaj, jak brzmi rockowa ballada w wykonaniu utalentowanej pianistki [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Somebody to love”: Posłuchaj, jak brzmi rockowa ballada w wykonaniu utalentowanej pianistki [WIDEO]

„Somebody to love”: Posłuchaj, jak brzmi rockowa ballada w wykonaniu utalentowanej pianistki [WIDEO]

Gamazda po raz kolejny zachwyciła internautów, tym razem na warsztat biorąc przebój zespołu Queen.

Alexandra Kuznetsova, szerszej publiczności znana jako Gamazda, jest rosyjską pianistką, która podbija serca słuchaczy, prezentując im rockowe utwory w klasycznych, instrumentalnych wersjach. Urodzona w rodzinie muzyków, ćwiczenia rozpoczęła już w wieku trzech lat, co pozwoliło jej na sukces w postaci ukończenia Moskiewskiego Konserwatorium Państwowego oraz zdobycia tytułu laureatki wielu konkursów muzycznych.

Gamazda swój kanał na YouTube, który obecnie obserwuje ponad 750 tysięcy osób z całego świata, założyła w 2019 roku. Publikowane przez nią covery cieszą się niezwykłą popularnością – najchętniej oglądany osiągnął aż 11 milionów wyświetleń.

Niedawno Alexandra udostępniła internautom nowy film, na którym na fortepianie wygrywa melodię utworu „Somebody to love” autorstwa zespołu Queen. Posłuchajcie, jak poradziła sobie z tą rockową balladą.

„Somebody to love” to wydany w 1976 roku utwór, którego autorem jest Freddie Mercury. Gospelowa ballada opowiada o poszukiwaniu miłości i kwestionuje rolę Boga w życiu pozbawionym tego uczucia. Piosenka, ciesząc się ogromną popularnością, szybko zagościła na światowych listach przebojów.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *