Doda w szpitalu? To wcale nie musiało skończyć się na scenie
Doda w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że niegdyś jej marzeniem wcale nie była kariera wielkiej piosenkarki. Chciała wykonywać zawód, który w ogóle nie jest związany ze sceną, ściankami i branżowymi imprezami. Wokalistka pragnęła pomagać ludziom.
Doda zdradziła ostatnio, że w przeszłości miała marzenie, by zajmować się czymś innym. Wcale nie chciała zostać piosenkarką. Co więcej, nie była to nawet rzecz związana z szeroko pojętą działalnością artystyczną. Jak pokazał czas, zmiana planów okazała się dla niej ogromnym sukcesem.
Rozwiąż quiz "Ich Troje czy Doda?". Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem…
Tym chciała zajmować się Doda
Bardzo chciałam zostać lekarzem. Przed tym, jak zostałam piosenkarką, bardzo chciałam pomagać ludziom. W międzyczasie zaczęłam pomagać też sobie. Myślę, że znajomość tego, co się je, jak się je, jak się suplementuje, co wkładamy przysłowiowo do ust i czym żywimy nasz organizm, to jest fundamentalna, to elementarna wiedza każdego dziecka, każdego człowieka tak naprawdę, aby móc sobie pomóc - powiedziała "Plotkowi".
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...
Temat suplementów i zdrowego odżywiania jest dla piosenkarki naturalny, ponieważ dorastała w rodzinie sportowców, którzy zwracali uwagę na odżywianie. Doda przyznaje, że w bibliotece jej ojca znajdowało się wiele tytułów dotyczących medycyny, farmakologii, anatomii oraz biologii. Wyznała, że jej tata jest także wielkim fanem zwierząt, dlatego też posiada wiele tytułów traktujących o zoologii.
Zobacz także: Lady Gaga wraca do muzyki. To nagranie podbija sieć
To prawda, że suplementy diety mogą pomóc wielu osobom w dostarczeniu niezbędnych witamin i minerałów, których brakuje w ich diecie. Jednak artystka widzi w nich coś więcej, według niej są dobrym rozwiązaniem nawet poważniejszych problemów. Doda podkreśla, że temat suplementacji to jest jej konik i widzi w nich "dar natury".
Dobrą suplementacją możemy gasić mini stany zapalne w organizmie (…). Musimy się uczyć pomagać sobie sami. Więc tak, to jest mój konik, uwielbiam to i wszystkie moje suplementy pochodzą tak naprawdę z darów natury - stwierdziła.
Koniec kariery?
Doda w piątek 24 maja wystąpiła w sopockiej Operze Leśnej w ramach Polsat Hit Festiwal. Podczas koncertu wystąpiła na scenie z raperem Smolastym, z którym wykonała swój wielki przebój "Nim zajdzie słońce".
Był to być może jeden z ostatnich wielkich koncertów wokalistki. Artystka zapowiedziała już bowiem wielokrotnie, że zakończona jakiś czas temu "Aquaria" będzie jej ostatnią dużą trasą koncertową. Piosenkarka twierdzi, że chce zejść ze sceny w momencie, gdy zrealizuje show będące widowiskiem nie do powtórzenia.
Co więcej, Doda nie potwierdziła jednoznacznie, że nagra jeszcze kiedyś nową muzykę. Piosenkarka w rozmowie m.in. z "Dzień Dobry TVN" stwierdziła, że woli teraz skupić się na rozwijaniu własnej marki, czyli na linii perfum.
https://www.youtube.com/watch?v=zcfM_QpV--s