Netflix: "Dziewczyna i kosmonauta" Polski serial sci-fi z Cielecką i Hyrą nowym hitem Netfliksa
Strona Główna > „Dziewczyna i kosmonauta” Polski serial sci-fi z Cielecką i Chyrą nowym hitem Netfliksa [WIDEO]

„Dziewczyna i kosmonauta” Polski serial sci-fi z Cielecką i Chyrą nowym hitem Netfliksa [WIDEO]

Kilka dni temu na platformie Netflix odbyła się premiera nowego polskiego serialu sci-fi „Dziewczyna i kosmonauta”. To pierwsza tego typu produkcja, którą możemy się pochwalić z szerszą publicznością. Serial zbiera pozytywne recenzje zarówno od krytyków jak i fanów tego gatunku. O czym opowiada?

Netflix: Polski serial sci-fi już dostępny

17 lutego na Netflix zadebiutował serial „Dziewczyna i kosmonauta” – współczesny romans w reżyserii Bartka Prokopowicza z Magdaleną Cielecką i Vanessą Aleksander, które wcielają się w rolę zjawiskowej Marty. Aktorkom na ekranie towarzyszą Jakub Sasak i Andrzej Chyra – obaj w roli stanowczego i oddanego Bogdana, oraz Jędrzej Hycnar – w roli przebojowego i porywczego Niko.

Zobacz zwiastun:

Netflix: Fabuła serialu „Dziewczyna i kosmonauta”

Osadzony w dwóch przestrzeniach czasowych, w 2022 i 2052 roku, serial z elementami science-fiction, to pełna emocji, namiętności i przygód historia trójkąta miłosnego między piękną Martą a pilotami F-16. Gdy jeden z nich zwycięża w walce o lot w kosmos, drugi zdobywa coś cenniejszego – serce Marty. Jednak, kiedy ta po 30 latach dowiaduje się o powrocie dawnej miłości, musi zdecydować, co jest dla niej ważniejsze – bezpieczny, ugruntowany związek czy pożądanie i namiętność. Wybór będzie należeć tylko do Marty…

„Dziewczyna i kosmonauta” to opowieść o sile i skali uczuć, jakie rządzą człowiekiem na różnych etapach życia. Z jednej strony młodość to spontaniczność, z drugiej – dorosłe życie to konfrontacja z konsekwencjami decyzji sprzed wielu lat.

Polecamy również: